מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

תיקון סוויץ' לרכב

סוויץ' לרכב הוא מתג ההפעלה של המכונית, הוא זה שאחראי להתניע את המכונית. לתוך הסוויץ' אנחנו מחדירים את המפתח, מסובבים אותו ואז ניתן לנסוע. אך לעיתים יש מצבים שגם לאחר כל הפעולות הללו משהו בסוויץ' נתקע ולא מצליח להניע את המכונית, מה שמרמז על בעיה בסוויץ' ובכל זה קורה תמיד כשאין לנו זמן ואנחנו ממהרים...

אם ניסתם מספר פעמים לתקן בעצמכם וכלום לא עזר, זאת העת לבקש את שירותיו של מנעולן מקצועי שידע לזהות את הבעיה ולתקן את הסוויץ' לרכב במיומנות ובמהירות.

למי פונים?

האדם שאחראי למצב בו הסוויץ' שלכם נתקע הוא אך ורק מנעולן רכב. הוא בעל מקצוע שעבר הכשרה בתחום זה ויש לו אישור ממשטרת ישראל. הוא מוכן לשרת כל אדם שנתקע במשך 24 שעות ביממה. מנעולן הוא אדם הכי אמין על פריקה של רכב כשהמפתחות נשארות בפנים או שמא אבדו. 

הוא בעל הידע ויש לו את הכלים המתאימים גם לשחזר את המפתח ואת שלט הרכב, יש לו מומחיות רבה בתקלות מסוג זה, לכן גם זה שמומחה לסייע לכם במקרה שהסוויץ' תקוע.

מה נידרש עבור תיקון סוויץ' לרכב?

על מנת לדעת לעשות תיקון סוויץ' לרכב נדרש איש מקצוע מיומן שמכיר את סוגי הסוויצ'ים השונים לכל סוגי הרכבים ויודע איך לפרק אותם מהמקום ולזהות באופן מידי את התקלה וכיצד לפתור אותה בלי שום נזק לאביזרים אחרים.

כשמדובר בתקלה שלא ניתנת לתיקון, צריך להחליף את הסוויץ' באופן מיומן ובמחיר שהוא הוגן. אם אבד לכם צרור המפתחות לרכב, צריך להתאים את הצרור החדש לסוויץ' הרכב שברשותכם. רק מנעולן מקצועי בעל מומחיות בקידוד המפתח והתאמתו לסוויץ' הרכב מסוגל באמצעות אביזרים טכנולוגים שמתחברים לכל מערכת המחשוב של הרכב.

חשוב לא להתפשר ולפנות רק לבעלי מקצוע מומחים, שיש להם את הידע והניסיון. למצוא מנעולן שבקיא בתחום הפריצה לרכב, ועושה את עבודתו מבלי לגרום נזק נוסף ופגיעות, שיודע לשכפל מפתחות ושלטים ולעשות את עבודתו במיומנות המרבית. מנעולן מקצועי ידאג גם להגיע אליכם מהר ככל שאפשר כדי לפתור את הבעיה.

אולי יעניין אותך גם: פורץ רכבים במרכז | מתי צריך להחליף מנעול או צילינדר?

צור קשר