מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

פורץ רכבים בבאר שבע או פתיחת רכבים באר שבע

פריצת כל סוגי הרכבים בבאר שבע מבוצעים אך ורק על ידי מנעולן מורשה בבאר שבע מורשה מטעם משטרת ישראל ומוצג על ידי תעודות הרשאה לשם כך. בתור מנעולן שעבד קרוב ל3 שנים בארצות הברית נוכחתי לדעת שלא משנה כמה מסודר תהיה ולא משנה אם אתה אדם שיש או אין לו נטייה לשכוח דברים,לשכוח את מפתחות הרכב בתוך הרכב-יכול לקרות לכל אחד.

שירותי פורץ רכבים בבאר שבע

בארץ כמו שלנו המציאות היומיומית מחייבת אותנו לעבוד תוך כדי לחץ,אנחנו רצים לקניות,ממהרים לתדלק את הרכב עושים הכל מהר מהר כדי להספיק כמה שיותר דברים ותוך כדי המפתח יכול להישאר על מושב הרכב או בסוויץ של הרכב בזמן שהדלת נטרקה.

במצב הזה כל אדם נורמלי נכנס למצב של תסכול וקצת חשש אבל רוב האנשים מקבלים החלטה מהיר ותוך כמה שניות שולפים את הנייד מהכיס (בהנחה והוא לא נשכח גם כן בתוך הרכב) ומחייגים מנעולן בבאר שבע.
שירותי פריצת רכבים

פתיחת רכבים בבאר שבע על ידי פורץ רכבים בבאר שבע זהו מקצוע באופן כללי,לא קשה במיוחד אבל מוטלת עליו אחריות לא קלה.הפריצה עצמה מחוייבת להתבצע ללא נזק לדלת הרכב ומתבצעת על ידי כרית שנכנסת בין הדלת לקורה ועל ידי נפיחתה נוצר רכב קטן שדרכו יהיה ניתן להכניס ידית ארוכה שתגיע עד לכפתור הנעילה.

ישראלים רבים נוהגים להיות פזיזים ומנסים להיות חכמולוגים על ידי זה שמנסים לפרוץ את הרכב בעצמם,רונם מבינים שעשו טעות גדולה מכיוון שתוך כדי פריצה הם מגלים כי עשו נזק לרכב בזמן שטלפון קטן לאבי המנעולן,הם יכלו לקבל רכב פתוח (ולא משנה מה סוג הרכב) ללא שריטה קטנה אפילו.

קרה לי ולו פעם אחת שנסעתי ללקוח שתוך כדי קניות אתם מעמיסים את השקיות לבאגז' הרכב והמפתח נפל בין השקיות,אתם לא שמים לב וטורקים את דלת הבאגז' בזמן שהמפתח בפנים.בהנחה והרכב שלכם הוא לא רכב גרמני (שעליו נדבר בהמשך), פתיחת הרכב בבאר שבע יכולה להתבצע על ידי פתיחת הדלת הקידמית ואז ניתן יהיה לפתוח את הבאגז' על ידי לחיצת הכפתור ואם הכפתור אינו עובד ופותח את הדלת,אז ניתן יהיה לפתוח את הכיסאות כדי להגיע בצורה ידנית לבאגז'.

דרכים רבים בהם ניתן יהיה לפרוץ את הרכב ללא נזק אבל רק מנעולן מקצועי יכול לבצע זאת.אל תנסו זאת לבד אם אתם  לא יודעים ואין ברשותיכם את הכלים המיועדים.

טיפ של פורץ רכבים באר שבע

רכבים גרמניות קשים הרבה יותר לפריצה,הם נעולים על ידי נעילת ואקום וגם אם נגיע לכפתור הרכב מבפנים,לא נצליח לפתוח את הדלת. אז מה עושים?... במיקרה של פריצת רכב גרמני ,ישנם כלי פריצה מיוחדים בהם אני משתמש.

פריצה זאת שונה לחלוטין מפריצת רכב שאינו גרמני,פריצה מהסוג הזה יכולה להתבצע תוך 5 דקות או בצורה קיצונית יכול להגיע ל50 דקות. הפריצה עצמה מתבצעת ישירות דרך מנעול הרכב,דוגמאות לרכבים גרמניות כמו סקודה,מרצדס,אאודי,במוו ועוד.

שירותי פורץ רכבים באר שבע והדרום,זה רק אצל אבי המנעולן.שירותי פריצת רכבים 24 שעות.

סוגי רכבים אותם אני פורץ

אאודי, קיה, סובארו, מאזדה, דייהטסו, במוו, סיאט, פיג'ו, סקודה, פולקסווגן, ינודאי, שברולט, ניסן, פורד, לקסוס, דייהו, טויוטה, סוזוקי, פורד, רנו, הונדה, מרצדס, ביואיק ועוד. כל סוגי הרכבים הנמצאים בבאר שבע והדרום.
 

צור קשר