מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מנעולן בבאר שבע 24 שעות ביממה

שירותי מנעולן בבאר שבע - 053-828-7439

שירותי מנעולנות בבאר שבעאם שכחתם את המפתחות ברכב או המנעול בדירה שלכם נתקע, אבי מנעולן באר שבע הוא הכתובת הנכונה עבורכם. חברתנו מספקת שירותי פריצת מנעולים בבאר שבע תוך הקפדה על צוות עובדים אחראי ומסור הפועל ברישיון משטרת ישראל ובעלי ניסיון בפריצת דלתות מכל הסוגים.

מנעולן בבאר שבע 24 שעות זמינות עבורכם ביממה, כדי שלא תצטרכו להמתין זמן רב עד שתוכלו להיכנס לרכב או לבית.

שירותי רב בריח באר שבע

הביטוי פורץ מנעולים באר שבע הינו ביטוי מבוקש ביותר בקרב אנשים המחפשים מנעולן בעיר, אך רק אצלנו תוכלו למצוא מנעולנים רבים. חברתנו מעניקה שירותי פריצה על ידי פורץ מנעולים בבאר שבע שידאג להגיע אליכם במהירות האפשרית ולבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.

לא רוצים להישאר מחוץ לדירה או לרכב?
חברתנו מספקת שירותי פריצת מנעולים, פריצת דלתות ופריצת רכבים בבאר שבע תוך הקפדה על עבודה מקצועית!

אבי המנעולן מעניק שירותי פריצת מנעולים בבאר שבע והחלפת מנעולים לבית, לרכב ולעסק, אבי מנעולן בבאר שבע יעשה הכל על מנת לעזור לכם למגן את הבית ואת העסק שלכם בצורה הטובה ביותר.

בעלי עסקים רבים שיש ברשותם מנעולים חשמליים או אינטרקום לדלת יודעים כי ברגעים שבהם הם ממש לחוצים ורוצים להיכנס לעסק שלהם,פתאום המנעול אינו עובד, במקרה כזה חשוב שמנעולן מקצועי באזור הדרום יגיע אליהם במהירות על מנת לפתוח את העסק שלהם ולתקן את המנעול וכך לאפשר לעסק לקבל לקוחות.

מנעולן בבאר שבע לכל בעיה

בעיות בדלתות פלדלת כמו רב בריח, שיריונית חוסם או דלת עכביש וכו' יכולות להפתיע אותנו כל פעם מחדש. לפעמים חוק מרפי מופיע לנו מדי יום בדיוק בזמן שאנחנו הכי לא רוצים שזה יקרה. אתם מגיעים בשעה 5 מהעבודה, מנסים לפתוח את הדלת ופתאום הצילינדר לא מסתובב או שהוא מסתובב אבל רק חצי סיבוב.

חשוב מאוד קודם כל לא להלחץ וכמובן לא להילחם עם הדלת והמפתח כדי למנוע נזק גדול הרבה יותר. אבי פורץ מנעולים באר שבע ידאג להגיע אליכם במהירות האפשרית על מנת לאבחן את התקלה ולגרום לדלת להיפתח. פריצת מנעולים באר שבע זהו חלק מתפקידו של מנעולן באר שבע, מאוד חשוב שכשאתם מזמינים מנעולן לוודא שפריצת המנעול תעשה בצורה לא תזיק לדלת עצמה אלא לצילינדר עצמו (למנעול) וכך בעצם לגרום לפתיחתה של הדלת.

פורץ מנעולים בבאר שבע והסביבה 24 שעות ביממההחלפת מנעול בבאר שבע

לאחר הפריצה אנו נדאג להחליף את המנעול באופן מיידי למנעול שאתם תבחרו.

ופה נשאלת השאלה...כשמנעולן מחליף מנעול, איזה מנעול מתאים לדלת שלנו? מהם הם העלויות בגין החלפת מנעול לדלת פלדה? ולמה המחיר תלוי בנו הלקוחות?

התשובה היא ברורה, לכל דלת רב בריח או חוסם או כל דלת כניסה (פלדה בעיקר) כזאת או אחרת, כל מבחר הצילינדרים הקיימים בשוק יכולים להתאים. ההבדל בין מנעול כזה או למנעול אחר או איכות הצילינדר והאחריות שיש עבור כל צילינדר.

למשל: מנעול של חברת רב בריח יהיה יותר יקר ממנעול של חברת "מגנום" או "אלבא", כנ"ל גם מנעול של חברת מולטילוק. מנעולים איכותיים יותר ייקרו את החלפת המנעול בהתאם לתקציבו של הלקוח. כמובן שלמנעולים יקרים יותר האחריות תהיה ארוכת טווח משל מנעולים זולים יותר. בקיצור,עלות החלפת מנעולים בבאר שבע, תלויה אך ורק בלקוח עצמו.

מחירים שיכולים לנוע מ-200 ש"ח עד ל-600 ש"ח למנעולים שמגיעים עם כרטיס שיכפול ומנעולים ממוגני קדיחה. הכל שאלה על פי הצורך של הלקוח והתקציב. 

המחירים של מנעולן בתל אביב זהים לאזור באר שבע והדרום כמו כן גם לאזור הצפון. 

מנעולן באר שבע שירות מיוחד לסטודנטים

סטודנטים רבים יש בבאר שבע, מדי שנה הם נכנסים לדירה חדשה ששכרו והם מחוייבים להחליף מנעול לבית כדי להבטיח שהמפתח של המנעול הישן לא עובר בין כמה ידיים, בין דיירים שהיו גרים שם, בעלי דירות וכו'...

ברגע שאני בתור מנעולן מורשה בבאר שבע מגיע ללקוחות אלו, אני ממליץ להם לקחת מנעול זול יותר. אין צורך להשקיע במנעול יקר, מכיוון שהחלפת מנעול תתבצע ממילא בשנה שלאחריה, אלא אם כן הדיירים מתכננים לשהות בדירה למשך תקופה ממושכת.

פורץ מנעולים בבאר שבע, זה לא רק פורץ שידע לפרוץ את הדלת ובזה הסיפור נגמר, כשאתם מזמינים פורץ מנעולים לבית באזור באר שבע אתם צריכים לדעת שהוא מספיק מקצועי כדי שיעשה את העבודה. העבודה צריכה להיות "נקייה" נטולת נזק לדלת עצמה. את המנעול אפשר להחליף כי הוא זול הרבה יותר, עלויות של החלפת דלת יקרה הרבה יותר.

לכן, אם אתם מזמינים מנעולן בבאר שבע, ודאו כי המנעולן הוא פורץ מקצועי, אמין וכמובן מורשה מטעם משטרת ישראל. כנ"ל בנוגע לפורץ רכבים באר שבע, פריצת רכבים בבאר שבע חייבת להיות עבודה נקייה. הלכתם לעשות קניות בסופר וברגע שפרקתם הכל לתא מטען המפתח נפל בין השקיות ומבלי להרגיש טרקתם את תא המטען והמפתח נשאר בפנים בזמן שהרכב נעול. לא קרה שום דבר.

אבי המנעולן הינו פורץ רכבים בבאר שבע והסביבה המתמחה בכל סוגי פריצת הרכבים - צרו עמנו קשר עוד היום ונגיע אליכם במהרה!

פורץ מנעולים בבאר שבע לפריצת רכבים

פריצת רכב אמורה להיות די קלילה למנעולן מקצועי ולפורץ רכבים מוסמך בבאר שבע, פורץ מנעולנים מקצועי אמור להגיע תוך זמן קצר לרכב ולדעת לפרוץ בצורה שבה דלת הרכב לא ינזק.

פריצת רכבים גרמניים לעומת זאת יכולה להיות הרבה יותר מסובכת ויקרה. רכבים גרמניים ששנתם מ-2008 והלאה נעילת הדלתות הם נעילת וואקום, לכן מאוד קשה לפרוץ אותם ולכך יש כלים מיוחדים שפורצים את הרכב, במקרים מסויימים עדיף להגיד ללקוח שעדיף לו להביא מפתח ספייר מהבית ובמידה ואין הלקוח צריך לדעת שפריצה כזאת יקרה יותר ומסובכת הרבה יותר.

צור קשר