מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מתי להחליף מנעול או צלינדר

מתי צריך להחליף מנעול או צילינדר?

 

המנעול שלכם מזייף? נתקעים בכל פעם מחדש מחוץ לבית? עוד פעם נלחמים עם דלת הרכב עד שזאת תועיל בטובה להיפתח? זה בדיוק הזמן להחליף את הצילינדר /המנעול של הדלת או האוטו. חשוב מאוד לדעת שכל פעולת פתיחת מנעול באופן שרירותי עלולה להביא לנזק חמור גם לדלת עצמה ולהשאיר אתכם יום אחד מחוץ לבית...

כשזה לא בא בקלות

 

כשמשהו לא עובד בקלות בכל מה שקשור לטכנולוגיה ומנעולנות, שימוש בכוח יכול לגרום לנזק חמור יותר. לכל מכשיר או מוצר ישנה דרך פעולה מסוימת שימוש בכוח או בכל דרך שאינה מיודעת לאותו מוצר עשויה להוציא אותו מכלל פעולה ולהרוס את המערכת שלו ואותו עצמו.

גם בתחום המנעולים והצילינדרים – אם הם לא נפתחים בקלות בעזרת המפתח המיועד להם זה הסימן שצריכים להחליף אותם או לפחות לקרוא למנעולן שיבדוק את אותו צילינדר ויקבע את דרך הפעולה המומלצת. בדרך כלל ההמלצה תהיה על החלפת הצילינדר או החלפת המנעול מאחר שתיקון נוסף שלו ישחק אותו עוד יותר.

כשהמפתח נתקע פעם אחת בדלת

 

מספיק למפתח להיתקע פעם אחת בדלת ומספיק שפעם אחת הוצאתם אותו בכוח מהדלת מפני שנתקע התוצאה היא שחיקה מידית של הפינים בתוך המנעול. לאחר משיכות חוזרות ונישנות של המפתח הורסות את המנעול ובעקבותיו גם את הצילינדר, היתקעות המפתח יכולה להתרחש כתוצאה מבעיה של המפתח עצמו או בצילינדר אם גם עם המפתחות האחרים יש לכם קושי בפתיחת הדלת ו/או הוצאת המפתח כנראה שהבעיה היא בצילינדר ו/או במנעול ויש צורך להחליף את הצילינדר את המנעול או את שניהם גם יחד.

כאשר ישנה שחיקה של המנעול - המפתח מסתובב בקלות מידי

 

כאשר המפתח מסתובב בקלות רבה מידי ואין התנגדות של קלה של המפתח בעת החיכוך עם המנעול והצילינדר, סימן שאחד מהם או שניהם תקולים. במקרה בו ישנו סיבוב קל מידי ורופף מידי בעת פתיחת הדלת ו/'או נעילתה יש להחליף את המנעול. שחיקת המנעול והתרופפות המנעול יכולה להביא לפריצה קלה של הדלת על ידי משיגי גבול ואי יכולת לנעול את הדלת כלל.

במקרה של התרופפות והשתחררות המנעול ו/או הצילינדר יש צורך להזמין מנעולן מוסמך בהקדם האפשרי על מנת שיבחן את יכולת התיקון/החיזוק שלהם, החלפת הצילינדר ו/או החלפת המנעול על דלת הדירה או על דלת הרכב.

בעת התרופפות המפתח על דלת הרכב המקרה בהול עוד יותר מאחר ויכול לפגוע ביכול נעילת הרכב.
זקוקים להחלפת צילינדר? המנעול כבר לא נותן את השירות האיכות שנתן בעבר? מעוניינים למגן את האוטו ואת דלת הבית/העסק שלכם בפני פריצות? צרו קשר עוד היום עם מנעולן מקצועי ומנוסה לקבל שירות מהיר, יעיל ומקצועי במחירים נוחים והוגנים.

לפרטים נוספים על שירותי מנעולן

צור קשר