מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

שכפול שלטים לרכב

בימינו מרבית מהרכבים כוללים גם מערכת אבטחה שהיא אלקטרונית והיא נשלטת על ידי שלט לרכב, מרבית מהאנשים שמחזיקים רכבים היום מחזיקים גם שלט לרכבם. לכן שכפול של שלט שבעבר היה שירות רק לבעלי רכבי יוקרה, הוא כיום תופעה נפוצה אצל כלל האוכלוסייה.

השלט לרכב מהווה בפועל "פוליסת הגנה" למקרים מסוימים ומעניק לנו ביטחון וראש שקט שזה לא פחות חשוב. אך מה קורה במידה והשלט נעלם, אובד או נשכח ברכב? כאן כבר נכנס שירות מנעולן לתמונה. הוא האדם המהימן ביותר שכפל את השלט שלכם.
שכפול שלטים לרכב

שכפול שלטים לרכב מבעוד מועד

שכפול שלט לרכב, שמתבצע מוקדם עד כמה שניתן, באופן מקצועי ויעיל, מבטיח, שבמידה והשלט האלקטרוני שבידי הלקוח הלך לאיבוד או נגנב, מה שקורה כמעט לכולנו ביום מן הימים, שהלקוח לא יעמוד במצב חסר אונים, ולא יידרש לשירותיו של פורץ מנעולים מקצועי לרכב, שעלותו במקרים רבים גבוהה למדי.

כדאי לזכור גם בהקשר זה, כי כמה שהרכב מצויד יותר במערכת הגנה שהיא חכמה ואלקטרונית, כך גם עולה הקושי לפרוץ אליו.

בעוד שעובדה זו היא להגנתו של הלקוח, במרביתם המוחלט של המקרים, הרי שבמצב שהלקוח שוכח או מאבד את השלט האלקטרוני, כאן כבר מדובר בעובדה שלילית, שמכריחה את הלקוח לפנות לעזרה של מנעולן ולהוצאה כספית גבוהה. לעיתים פריצה לרכב יכולה לחבל במערכות האלקטרוניות של הרכב, וזה יכול לגרור להוצאות נוספות.
 

סוף מעשה במחשבה תחילה

במידה והלקוח מקדים ומשכפל שלט נוסף, ברגע שאחד מהשלטים שברשותו נגנב, אובד, או נשכח בתוך הרכב, יש ברשותו שלט נוסף, שיכול לאפשר לו כניסה לרכב ללא צורך בגורם מקצועי שיסייע לו, וללא צורך בהוצאה כספית ועוגמת נפש.

לכן מומלץ במיוחד לעשות לרכב שלכם לפחות צרור נוסף אחד של מפתחות ושלט, בדיוק כמו שיש מפתח אחד לפחות לבית שלכם. שכפול שלט לרכב יעניק לכם את השקט והביטחון להתמודד במצבים של אובדן באופן היעיל ביותר והמהיר ביותר, ללא כל הסתבכות. רק אל תשכחו במידה ואחד מהשלטים נעלם לשכפל שוב כדי שתמיד יהיה לכם בצד אחד נוסף.

אולי יעניין אותך גם: תיקון סוויץ' לרכב | תיקון מנעול לרכב
 

צור קשר