מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

תיקון מנעול לרכב

נתקלתם בבעיה עם המנעול ברכב? המפתח נע בחופשיות מדי במנעול? לעיתים פותח לעיתים לא?
זה מסמן על בעיה במנעול הרכב, יש לתקן אותו או להחליף אותו דרך מנעולן מוסמך שמספק שירותי תיקון והחלפה של מנעולים לכל סוגי הרכבים.

שירות של מנעולן מוסמך הוא שירות מהיר ומיומן הוא אמור להגיע למוקד התקלה תוך 20 דק' ממוצע מזמן הקריאה. הוא מחזיק באישור מנעולן ממשטרת ישראל והוא היחיד שיודע איך להתמודד עם מצבים אלה בלי לגרום נזקים בלתי הפיכים.

תקלות נפוצות במנעול רכב

הרכב שלנו הוא כלי שמורכב מכל כך הרבה רכיבים וקורה שלעיתים משהו משתבש. השאלה מה משתבש ומי האדם הראוי לתקן. במקרה שהמפתח מסתובב חופשי והמנעול לא מגיב לו, אתם ממשיכים לסובב את המפתח אבל הוא מסתובב על ריק וממשיך לא להגיב.

או במצב שהדלת נעולה ומסרבת להיפתח, או שהמנעול נותן חצי סיבוב ונתקע שם, יכולות להיות מספר בעיות, אולי יש בעיה בפין שהוא עקום בתוך התוף של הצילינדר ועוד. יכולות להיות כמה מקורות לבעיה אך לכל אחת מהן צריך להעניק את הפתרון המדויק.

זה הזמן להזמין מנעולן מוסמך, לומר לו את הפרטים של המכונית, את הדגם ושנת הייצור והוא ידאג להביא יחד אתו את הרכיבים המתאימים על מנת לבצע תיקון במקום. התיקון נעשה בשטח בו אתם תקועים, אם זה בבית, בעבודה או בחניון. לשם יגיע המנעולן במהירות.
 

תיקון מנעול לרכב

מנעול לרכב חדש או משומש

כל מנעול חדש לרכב הוא הוצאה יקרה יותר ממנעול משומש. יש אפשרות לעשות רכישה של מנעול משומש. היתרון במנעול חדש הוא האחריות של היצרן שמצטרפת אליו וזה מוצר חדש מהשקית שלא נפגם, החיסרון הוא כאמור במחיר ובמלאי, לא תמיד יהיו ברשות של המנעולן את המנעול הספציפי שלכם ולעיתים יהיה צורך לעשות הזמנה אישית ולחכות עד שהמוצר יגיע מחו"ל.

יתרון למנעול משומש שהוא זמין וזול והחיסרון הוא שהמוצר היה בעבר בשימוש אך למרות זאת הוא תקין. מנעולן מוסמך ידאג להביא לרכב שלכם את המנעול הטוב ביותר בהתאם לתקציב ברשותכם.

אולי יעניין אותך גם: פורץ רכבים במרכז | פורץ רכבים בבאר שבע

צור קשר