מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

שירותי פלדלת באר שבע

תיקון והתקנת דלתות פלדלת באר שבעאבי המנעולן מתמחה במתן שירותי פלדלת בבאר שבע, אנו נותנים את כל סוגי השירות לדלתות הפלדלת הקיימים בשוק. דלתות הקיימות בשוק כמו רב בריח,דלתות עכביש,דלתות רב זרועות,דלתות שיריונית חוסם,דלתות רב מגן,דלתות חוסם הם רק חלק מהדלתות המותקנות אצלכם בבית או בעסק. שימושם היומיומי מחייב תחזוקתם בצורה שוטפת בצורה הטובה ביותר.

שירותי לפלדלת כמו החלפת מנעולים בבאר שבע או תיקון דלתות מתבצע על ידי מנעולן בבאר שבע מורשה ומקצועי , אנו עושים הכל כדי לאבזר את דלת הפלדלת שלכם. זה יכול להיות החלפת בריח עליון לדלת או מעצור לדלת, עינית לדלת או אפילו עינית דיגיטלית  . אנו עושים הכל כדי להגיע אליכם לפתח הדלת ולתת לכם שירות 24 שעות ביממה בבאר שבע.

פריצת דלת פלדלת באר שבע

כחלק מהתמחותינו כחלק ממתן שירות לדלתות פלדלת אנו בין היתר גם פורצים דלתות פלדלת. פריצת דלת פלדלת יכולה להיגרם מכמה סיבות. אובדן מפתח של הבית,המפתח נשבר,צילינדר דלת פלדלת כבר לא עובד ואתם לא יכולים להיכנס פנימה לתוך הבית ועוד סיבות כאלה ואחרות שבעקבותם אני בתור מנעולן בבאר שבע צריך לפרוץ לכם את הדלת.

פריצת דלת פלדלת באר שבע שלכם מתבצעת על ידי קידוח הצילינדר בצורה מקצועית ואז לאחר שפתחתנו את דלת הכניסה אנו ניכנס פנימה ונחליף צילינדר חדש שמגיע עם 5 מפתחות חדשים. מחיר החלפת צילינדר תלוי בכם כאשר מחיר פריצת הדלת יכולה לנוע בין 250 ל450 ש"ח המחיר תלוי בשעות לילה או יום ובסוג שלת הפלדלת.

החלפת כל חלקי החילוף לדלת פלדלת

כמו ברכב גם בדלת הפלדלת שלכם ישנם חלקים שונים ואביזרים שונים הנמצאים בתוך ומחוץ לדלת אנו נימנה אותם כאן :

מנגנון דלת פלדלת

לכל דלת פלדלת ישנו מנגנון פנימי המפעיל את כל הדלת והוא למעשה ה"מוח" של הדלת. החלפת מנגנון הדלת תלויה בדגם הדלת.דלת פלדלת מדגם "רב בריח" שונה למשל מדגם "שיריונית חוסם". החלפת המנגנון מתבצעת אך ורק על ידי מנעולן בבאר שבע.

צילינדר

צילינדר לדלת פלדלת, הוא בעצם החלק שמסובב את המנגנון של הדלת. סיבוב הצילינדר מתבצע על ידי המפתח שנמצא ברשותכם השייך לאותו צילינדר. החלפת הצילינדר מתבצעת על ידי מנעולן מורשה ומקצועי בבאר שבע.

פירזול דלת פלדלת בבאר שבע

פירזול הדלת למעשה זה החלקים המתכתיים שנמצאים בתוך הדלת ומחוץ לדלת ועוטפים  את הצילינדר,כמו כן כחלק מהפירזול של הדלת זה כמובן שני הידיות שנמצאות אחד בחלק הפנימי של הדלת ואחד בחלק החיצוני  של הדלת. כמו כן כחלק מהפירזול של הדלת נמצא גם מגן צילינדר שזהו החלק המתכתי שעוטף את הצילינדר ולמעשה מגן עליו כדי שלא יהיה חשוף וקל לפריצה.

עינית לדלת

עינית הדלת נמצאת בכל דלת פלדלת ותפקידה היא לאפשר לכם לראות מי דופק לכם בדלת ולהחליט אם אתם רוצים לפתוח את הדלת או לא.כיום מצויים בשוק עינית דיגטלית עם מסך קטן שמאפשר לכם לראות את הנמצאים מעבר לדלת.

מעצור לדלת פלדלת

מעצור הדלת הם החתיכות פלסטיק הנמצאות בחלק התחתון של הדלת ותפקידו לעצור את הדלת ברגע פתיחתה עד הסוף כך שהדלת לא תחזור למצב טריקה.

נעילת בריח עליון

זהו הבריח הנמצא בדלת בתוך הבית והוא למעשה מאפשר לכם לנעול את הדלת בנוסף לנעילת הצילינדר. בריח העליון גם נועד לאפשר לדלת להיפתח בצורה חלקית כך שתוכלו לראות מי דופק לכם בדלת ולהחליט אם אתם רוצים לפתוח את הדלת או לא .

אנו מחליפים את כל חלקי החילוף לכל סוגי הדלתות הקיימות בשוק כך שלא משנה אם אחד החלקי חילוף שבקו חיים או הם שהם רגע לפני שהם מפסיקים לעבוד.

אבי המנעולן מספק שירות 24 שעות עבור דלתות פלדלת באר שבע. תוך מתן שירות מקצועי , אדיב עם מחירים אטרקטיביים בבאר שבע והסביבה.

צור קשר