מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

פורץ דלתות רב בריח באר שבע

החלפת מנעולים בבאר שבע במחירים אטרקטיביים!החלפת מנעולים לבית בבאר שבע

אין דבר יותר חשוב מהבית. הבית שלנו המכיל את כל עולם הפרטיות שלנו ומכיל בתוכו דברים יקרי ערך,חפצים אישיים ועוד -אתם תעשו הכל כדי למגן אותו. אתם תתקינו אזעקה ותתקינו מצלמות אבטחה כדי להגן עליו, אתם תגידו לשכנה שלכם שיצאתם לחופש אם ובמידה היא תשמע מישהו זר מנסה להיכנס פנימה. 

אבל האמת היא שהדבר החשוב ביותר מעבר לכל הדברים שנכתבו כאן זה החלפת המנעול של הבית שלכם. החלפת מנעול לדלת הכניסה שלכם חשוב מאין כמוהו ועל אחריותכם מוטלת התקנת מנעול איכותי ומוגן מפני פריצה. מנעול שיחזיק לאורך זמן ללא תקלות (לא שיש כאלה הרבה בשוק אבל עדיין יש מספיק איכותיים) .

בשוק המנעולים בישראל מוצף במגוון רחב של מנעולים לבית. אתם יכולים להתקין מנעול שמחירו 250 שקלים כולל התקנה על ידי מנעולן מקצועי כמו "אבי מנעולים" ולקבל מנעול שהוא למעשה מנעול פשוט מיובא מסין ללא אחריות ש"יעשה את העבודה" כמו שאומרים.

מצד שני אתם יכולים להחליט לקחת צילינדר של רב בריח מדגם לוקסיס של חברת "רב בריח" המגיע עם כרטיס בקרת שיכפול שעלותו יכולה להגיע ל-480 ש"ח כולל התקנה.צילינדר זה למשל נחשב איכותי נגד פריצות ויכול להחזיק לאורך זמן,מה גם שהוא מגיע עם כרטיס לבקרת שיכפול שתפקידו של הכרטיס הוא לגרום אך ורק לכם לשכפל את המפתח על ידי אותו כרטיס שיכפול .זאת אומרת שאף אדם לא יכול לשכפל את המפתח בלעדי אותו כרטיס.

כמובן שישנם מנעולים שנמצאים איפה שהוא באמצע ויכולים להסתכם במחיר של 350 ש"ח כולל התקנה ולקבל תמורת הסכום מנעול איכותי וטוב של חברת "רב בריח" . המנעול הזה מגיע ללא כרטיס בקרת שיכפול והוא איננו מוגן מפני קידוח אך הוא מוצר מספיק איכותי וטוב שיכול לעשות את העבודה בצורה הטובה ביותר.

החלפת מנעולים לעסק באר שבע

עסקים רבים הנמצאים בבאר שבע לא מתפשרים על מיגון העסק. אך יותר מזה,מעבר לאזעקה שהם מתקינים לעסק שלהם הם מקפידים להתקין מנעולים איכותיים שיעשו את העבודה בצורה הטובה ביותר כך שכל בוקר כשהם פותחים את העסק שלהם הם יפתחו את המנעול ללא כל חשש וכך יקרה כשהם יסגרו בשעות הערב את העסק שלהם.

מנעולים הנפוצים בעסק אלה מנעולי תליה או בשם המקצועי "מנעול תלי" . מנעול תלי הינו מנעול המוכר לכולנו במראהו וברוב העסקים הוא נכנס לתוך "רתק" (מעין ריבוע מרותך לדלת) כך שפורץ או גנב לא יוכלו לחתוך את המנעול תלי והוא למעשה יהיה מוגן. פריצה של מנעול מהסוג הזה מאוד קשה לפריצה ברגע שהוא נכנס לתוך ה"רתק" שלו. ברגע שמנעול תלי חשוף אז וודאי שקל יותר יהיה לחתוך אותו ואז לפרוץ את העסק.

ישנם עסקים רבים שיש ברשותם תריס חשמלי. תריס חשמלי המופעל על ידי מפתח הנמצא בצידו של הקיר כלפי בחוץ וכך כשרוצים לפתוח את התריס מכניסים את המפתח פנימה ואז עם חצי סיבוב התריס נפתח ולהיפך,התריס נסגר. גם את המנעולים האלה אנו יודעים להחליף.אין זה משנה מאיזה סיבה בין אם החלטתם לפטר את אחד העובדים שלכם ויש חשש שאחד מהמפתחות של העסק שלכם נמצא ברשותו או בין אם מפתחות העסק הלכו לאיבוד,אנו נגיע אלכים ונדע להחליף את המנעול.

שירותי פריצה ומנעולנים בבאר שבע :

צור קשר