מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

פריצה או תיקון דלת באר שבע

תיקון דלת רב בריח עוד היוםפלדלת רב בריח / חוסם / רב זרועות / עכביש 

תיקון דלת באר שבע עם מנעול רב בריח הינו עסק מסובך. מרבית הלקוחות בבאר שבע שפונים אלי על מנת לתת שירות תיקונים עד לפתח ביתם. לעולם הרי לא נדע מתי הדלת תחליט להפסיק לעבוד או מתי הצילינדר של הדלת כבר לא תעבוד יותר.

אז מה עושים? קוראים למנעולן מקצועי בבאר שבע המתמחה בשירותי תיקון דלתות באר שבע, על מנת שיעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר.

תיקון דלתות בבאר שבע

תיקון דלת באר שבע מסוג חוסם או רב בריח צריכה להתבצע אך ורק על ידי מנעולן בבאר שבע, אם הדלת לא עובדת אל תנסו להיות חכמים ולנסות לתקן את הדלת בכוחות עצמכם גם אם הידיים שלכם הם ידיים טכניות שיכולות לצבוע את הקיר או להחליף ברז.

תיקון דלת רב בריח בבאר שבע ובשאר רחבי הארץ יכול להתבצע על ידי שימון קל של המנגנון, החלפת צילינדר במידת הצורך או במקרה הכי גרוע להגיע למצב שבו אנו צריכים להחליף את המנגנון.

זכרו, הכי כדאי להזמין מנעולן עם ניסיון בפריצת דלתות בבאר שבע, בכדי שתקבלו את המענה המהיר והמקצועי ביותר.

שירות תיקון רב בריח או פלדלת בבאר שבע

שירותי תיקון דלתות בבאר שבע והסביבהבמידה ויש לכם דלת פלדלת בבאר שבע עם מנגנון של דלת רב בריח אז ניתן יהיה להגיד שזכיתם. למה זכיתם? מכיוון שמנגנון של דלת רב בריח הינו מנגנון זול ופשוט להחלפה שניתן להשיג אותו אצל כל מנעולן כזה או אחר בבאר שבע והדרום. אם יש לכם דלת של חוסם אז סביר להניח שתהיו חייבים להוציא יותר כסף מכיוון שמנגנון של דלת חוסם יקר הרבה יותר וההתקנה שלו טיפה יותר קשה או מורכבת.

ישנם דלתות אחרות כמו דלת עכביש או דלת רב זרועות שיש להם מנגנון הדומה מאוד לדלת רב בריח מה שמאפשר לנו במידת הצורך להחליף את אותו מנגנון למנגנון של רב בריח וכך בעצם ליצור מצב שהדלת היא אותה דלת רק שה"מוח" שלה של חברת רב בריח.

לקוחות רבים שלא מעוניינים להחליף מנגנון לדלת הפלדה שלהם בבאר שבע יכולים להסתפק בתיקון קל אך הם מודעים לעובדה שזה רק תרופה שיכולה להחזיק לזמן מוגבל כי ברגע שמנגנון הולך, אין כאן קיצורי דרך, המנגנון חייב להיות מוחלף.

שירותי פריצת דלת באר שבע

אם נתקעתם מחוץ לבית ואתם צרכים שירותי פריצת דלת באר שבע, כדאי שתצרו קשר עם מנעולן. החלפת צילינדר  במקרים מסויימים יכולה גם לבוא בחשבון כי יכול להיות מצב שבו המנגנון כן עובד אבל הצילינדר אכן תקוע. צילינדר זה חתיכת מתכת שבמרכזה נמצא גלגל שיניים שתפקידו להניע את גלגלי שיניים של המנגנון וכך בעצם ליצור פעולת נעילה ופתיחה.ברגע שהצלינדר אינו עובד אז נהיה חייבים להחליף אותו כדי לגרום למנגנון לעבוד.

כמו שלמדנו, במיקרה של צילינדר אין זה משנה איזה חברה של המנגנון. המנגנון יכול להיות של כל חברה והצילינדר יכול להתאים לכל סוגי הדלתות. רק תבחרו לפי התקציב שלכם את איכות הצילינדר ואת האחריות עליו מתקבל הצילינדר.

לסיכום, תיקון דלת פלדלת ידועה כדלת המפרידה בינכם לבין הגנבים הפוטנצייאלים,אל תזלזלו בזה. תנו לידיים מקצועיות לעשות עבורכם את העבודה בצורה הטובה ביותר. אבי המנעולן נותן לכן שירות מקיף לכל הבעיות עם דלתות באר שבע 24 שעות ביממה.

 

צור קשר