מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

שחזור מפתחות לרכב

תודו שממש לא נעים להגיע למצב שהרכב ננעל והמפתחות בפנים, או לחילופין המפתחות נשכחו "איפהשהו" ואתם כבר מאחרים להוציא את הילד מהגן.. שחזור מפתחות לרכב

כנראה שלא מן הנמנע יהיה לבצע שחזור של המפתחות שלכם לרכב ולהזעיק חברה מקצועית שמיומנת ומנוסה בתחום. 
 

ניתן היום לקבל שירותים של מנעולנים שמספקים שירותי רכב 24 שעות ביממה ומייצרים מפתחות לכל סוגי הרכבים בזמן ובמקום שבו אתם תקועים. חשוב לבחור בחברה שמתמחה בכל שרותי המנעולים לכל סוגי הרכבים; אופנועים, קטנועים, משאיות ומכוניות פרטיות. חברה שיש לה מוניטין וניסיון מוכח בשטח. 

ניתוק אזעקות וקודן לרכב

להבדיל משוללי התנעה וכל מיני משביתי פעולות מנוע שמותקנים בעת רכישת הרכב, אלו דרישות שמגיעות לרוב מחברות הביטוח כגון- קודן. האימובילייזר הראשוני והמקורי מותקן כבר בזמן הייצור של הרכב.

אימובילייזר הוא מעין צ'יפ, שבב קטן, שמוכנס לתוך קופסת אחיזה מפלסטיק, מזהה אותו מחשב הרכב ברגע שהמפתח מוכנס אליו אל תוך מתג ההתנעה (הסוויץ') – אז זה השלב שבו מתבצעת פעולה של זיהוי השבב באמצעות אנטנה שהיא מיוחדת והיא מעוגנת מסביב למתג של ההצתה. רק אז, לאחר זיהוי של השבב, ניתן יהיה להפעיל את המנוע על ידי מחשב הרכב.  

שחזור מפתחות לכל סוגי הרכבים

שחזור של מפתחות לרכב היא אינה פעולה פשוטה או קלה ולא כל אחד רשאי ויכול לעשות אותה, גם אם נדמה שיש לאדם את הכלים לעשות זאת. כל שיכפול או שחזור מפתחות לרכב מותנה רק בהחזקה של אישור מטעם משטרת ישראל, זאת על מנת לאפשר הגנה על הציבור מפני אנשים שעלולים לנצל זאת לרעה, גם אם הם יודעים איך לעשות זאת, הם יכולים באותה ההזדמנות להכין גם לעצמם מפתח ולגנוב את רכבכם.

אם קיים חשש כלשהו, תרגישו בנוח לבקש לראות את האישור על מנת שתהיו סמוכים שמדובר באדם מהימן. השירות של שחזור הרכב חייב להגיע מחברה אמינה שתחזיר לכם את המפתח האבוד ותקודד לכם אותו לרכב שלכם, רק כך תהיו מרוצים מהשירות ועם ראש שקט שאין לאף אחד מלבדכם את הצרור המפתחות לרכב שלכם.

אולי יעניין אותך גם: שכפול שלטים לרכב | פורץ רכבים במרכז | תיקון מנעול לרכב

צור קשר