מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מנעולן לפריצת דלתותתקלות נפוצות בדלת פלדלת

לכול דלת של בית יכול להיגרם נזק כלשהו, השאלה הנשאלת מה הנזק ועד כמה הוא נפוץ. בדלתות מסוג פלדלת שנחשבות לדלתות עמידות וחזקות במיוחד יכול להיגרם נזק או תקלה כתוצאה מבלאי של הדלת, נזקים שיכולים להרע עם הדלת ובמידה ולא מספקים פתרון מידי הבעיה יכולה להחמיר את המצב של הדלת, והדלת יכולה להיתקע ואז תאלצו כבר להזעיק מנעולן שמתמחה בפריצת דלת פלדלת.

אחת מהתקלות הנפוצות בדלתות פלדלת, היא שהדלת יכולה לצאת מכיוון, משמע, הדלת מתעקמת ביחס למשקוף. מדובר בתקלה שהיא מוכרת והיא נובעת לאחר מיליוני טריקות דלת לאורך השנים. מנעולן מומחה לפריצת פלדלת הוא האדם המהימן לפנות אליו בכול מקרה של תקלה בדלתות פלדלת.

מנעולן דלתות

במצב כזה או בכול תקלה חשוב יהיה להזעיק מנעולן שמומחה לפריצת דלתות משום שברגע שיש בעיה בפתיחה של הדלת, זה מעיד על לחץ שנגרם לחלקים אחרים על הדלת כמו המנעול או הצלינדר וזה יכול ליצור נזק בלתי הפיך ולהוצאה הרבה יותר גדולה משיכלה להיות, ללא התמהמהות שלכם.

עוד תקלות בדלתות פלדלת

תקלה נוספת יכולה להיגרם כתוצאה מחלודה שמופיעה על המנגנון של הדלת ובאזור התחתון. כל זה יכול להיווצר מלחות של מים שהותזו לניקיון של הדלת או שטיפה של רצפה, מה שלא מיטיב עם סוג דלת פלדלת כיוון שהיא עשויה ממתכת ומתכת כאמור לא סובלת לחות, במקרה כזה שנוצר חלודה, כדאי להחליף את החלק החלוד בלבד, על מנת שהחלודה לא תתפשט לעוד אזורים על גבי הדלת.

כשם שלחות לא טובה לפלדלת גם שמש לא עושה טוב עם דלתות פלדה לכן חשוב שהן לא תיחשפנה לשמש רבה במהלך היום.

תקלות נוטות להחמיר וחשוב בכול מקרה של בעיה להזמין מנעול ולא לנסות לסדר את הדלת בעצמכן, זה עלול לגרום לתקלה הרבה יותר קשה ובעיות במנעול ובצלינדר ואז נוצר מצב שצריך לפרוץ את הדלת מה שמייקר את המחיר של התיקון בהרבה מאוד.

צור קשר