מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

החלפת מנעול לוקסיס בבאר שבע

פורץ דלתות בבאר שבע 

קורים מקרים שבהם אתם חוזרים מקניות מהסופר ומגלים שמפתחות הרכב הלכו לאיבוד בסופרמרקט,אתם מגיעים לדירה שלכם ומכניסים את המפתח לצילינדר אך המפתח מסרב להיכנס,אתם יוצאים מפתח הדלת בזמן שהמפתחות בתוך הבית ואז הדלת נטרקת...

אלה ועוד דוגמאות רבות שיכולות לקרות לנו ביום יום.חוסר המוכנות שלנו שיכול לקרות מקרה כזה או אחר יכולים למצוא את עצמנו חסרי אונים ומעט מתוסכלים. אז מה עושים?

אבי המנעולן מתמחה בפריצת כל סוגי הדלתות הקיימות בשוק ויגיע עד לביתכם תוך 15 דקות על מנת לעזור לכם להיחלץ מהמצב שאליו נקלעתם. אנו נדע לתת לכם שירות מקצועי ואמין על ידי כך שמנעולן מקצועי יגיע אליך ובמידת הצורך אנו ניפרוץ לכם את צילינדר הדלת כדי לפתוח אותה ולאחר מכן נחליף את המנעול שלכם יחד עם מפתחות חדשים לבית.

פורץ דלתות בבאר שבע - גם בלילה

העובדה כי לא ניתן לדעת מתי נצטרך פורץ דלתות בעיר באר שבע יכול לגרום להיתקע גם בשעות הלילה המאוחרות. אתם יכולים לחזור אחרי מסיבה רוויה באלכוהול או בחתונה של החבר שלכם ופתאום מופתעים לגלות שהמפתח פשוט לא פותח את הדלת.

באר שבע עיר שמתפתחת עם השנים מוצפת במועדנים ובברים מאפשרים לתושבי העיר לצאת ולבלות במיוחד בתקופת הקיץ, המפתח של הדירה שלכם זה הדבר הכי חשוב מבחינתכם כי בלעדיו לא תוכלו להיכנס לביתכם,המפתח יכול להישבר או ללכת לאיבוד ולכן אתם חייבים לשמור את המספר הנייד של פורץ דלתות שעובד גם בשעות הלילה.

פורץ דלתות בבאר שבע - גם בשבתות וחגים 

למי מאיתנו זה לא קרה? רגע לפני כניסת החג אתם מכינים את כל המטעמים שהכנתם לחג ומוכנים לתזוזה לעבר המשפחה המורחבת שנמצאת אי שם בצפון העיר ואז מפתח הדלת מסרב לנעול את הדלת. אתם מתקשים להאמין שזה קורה לכם רגע לפני החג ואתם חייבים פורץ דלתות שנותן שירות גם בשעות הלילה.

אנו נדע להגיע עד לביתכם כדי שמנעולן בבאר שבע יגיע אליכם. במיקרה כזה אתם אולי לא צריכים פורץ מנעולים בבאר שבע אך ייתכן שמדובר בתיקון דלת הכניסה שלכם על מנת שתוכלו להמשיך לחגוג את החג יחד עם בני משפחתכם.

אז אל תחכו יותר מדי,אבי מנעולן בבאר שבע מספק שירותי פריצת דלתות ומנעולים בבאר שבע.אנו פועלים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע ואנו נדע לפרוץ כל דלת בין אם הדלת היא דלת כניסה העשויה מפלדה או דלת עץ ואפילו דלתות אלומיניום.

צור קשר