מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

תיקון תקלות בדלת רב בריח

גם אם יש לכם דלתות רב בריח חזקות שהותקנו כשורה, הן לא חפות מתקלות, כאשר התקלות הללו יכולות להיות נקודת התורפה של הבית. הנה כמה דברים שחשוב לדעת על תיקון דלתות רב בריח.
גם בדלתות חזקות יש תקלות

בכל דלת יכולות להיות תקלות, כאשר הן יכולות להתחיל בקטן ומבלי שתשימו לב יום אחד המנעול ייתקע והדלת תבגוד בכם. אתם יכולים להיתקע מחוץ לבית והודות לחוק מרפי, ברגעים הכי לא מתאימים. יכול להיות שזה יקרה בבוקר כשאתם ממהרים לעבודה, יכול להיות שזה יקרה בלילה כשאתם חוזרים מבילוי וממהרים להיכנס מתחת לשמיכה ויכול להיות שזה יקרה דווקא מהצד הפנימי של הדלת. תיקון דלת רב בריח ותיקון דלתות בכלל, דורשים מנעולן מקצועי ולא כדאי לנסות לפתור את הבעיה לבד.
 

כיצד נפתור את הבעיות?

הרגע הנוראי הזה שאיש לא רוצה להגיע אליו, בו אתם מנסים לפתוח את הדלת ומבינים שהיא תקוע, יכול לגרום לכם להתעצבן ולנסות בכוח רב יותר. את הבעיה במנעול יש לפתור במוח ולא בכוח, שכן הפעלת כוח רב יכולה לגרום לנזק חמור יותר. כדי לפתור את הבעיה יש לקרוא לפורץ דלתות. אם יש לכם דלת רב בריח, מוטב לחפש פורץ דלתות רב בריח באופן ספציפי כדי לוודא שהוא יוכל לספק לכם מענה לבעיה.

תיקון דלת רב בריח

 

מה חשוב לזכור לפני שמזמינים מנעולן?

 

  • חשוב לזכור שמנעולן מקצועי יכול להגיע בכל יום ובכל שעה, אך מועד הקריאה ישפיע על התעריף. אם הבעיה קוראת בשעת לילה מאוחרת, כדאי לקרוא למנעולן לתיקון דלתות באותו הרגע אך ורק אם מדובר על בעיית חירום מיידית, כמו למשל אי יכולת להיכנס לביתכם. במצב אחר, מוטב לחכות לשעות העבודה המקובלות.
     
  • מה בכלל ההבדל בין פורץ דלתות רב בריח או מנעולן לתיקון דלתות? האם מנעולן הוא אינו פורץ דלתות בהכרח? למעשה ההבדל הוא שפורץ דלתות מנוסה בעיקר בפריצה, כאשר לרוב הוא יציע את השירותים שלו במתכונת מלאה בכל שעות היממה. בכל מקרה ההבדל בין בעלי המקצוע הוא שמנעולן לרוב מתמחה ביותר תחומים כולל התקנת מנעולים, דלתות, כספות וכולה. 

אפשר להימנע מהתקלות

אפשר להימנע מתיקון דלת רב בריח על ידי כך שתצפו את הבעיה מראש. רוב האנשים יתעלמו ממנעול חורק, מנעול שנפתח באופן חלק מידי או מנעול שדורש הפעלת כוח לפתיחתו, אך ההתעלמות הזו תעלה לכם בסופו של דבר ביוקר, גם בגלל הסכום שתצטרכו לשלם על התיקון וגם בגלל הזמן הרב שתבזבזו תקועים מחוץ לביתכם. במקום לחכות לפורץ דלתות רב בריח בשעות לא נוחות ולהתמודד עם סיטואציה לא נוחה, תקראו למנעולן בזמנכם הפנוי וגם ביצוע בדיקות תקינות מידי שנה לא תזיק.

ראה גם: החלפת מנעול בדלת רב בריח

צור קשר