מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

החלפת מנעול לדלת פלדלת רב בריח

דלתות עם מנעולי פלדלת נמצאות היום כמעט בכל בית ישראלי, ולא סתם, מנעולים אלה נחשבים למאסיביים, אמינים וחזקים ביותר נגד פריצות. הבעיה היא שאחת לכמה שנים, עשויים בעלי הבית להבין שיש להחליף את המנעול של הדלת ורצוי שעה אחת קודם.

אם כן מתי צריך לבצע החלפה של מנעול לדלת פלדלת רב בריח?  ואיך עושים זאת על הצד הטוב ביותר?

מתי נדרש להחליף מנעול?                                                                                       

החלפת מנעול פלדלת, כמו סוגים רבים של מנעולים קורים במספר סיטואציות עיקריות; בעקבות גניבה או אבדה של צרור המפתחות שלכם, לא תרצו שהמפתח של הבית יסתובב לו במקום לא ידוע מחשש לפריצה, או סיטואציה אחרת, כשאתם מתחילים להרגיש שהמנגנון של המנעול מעט מזייף ולא נפתח ונסגר כפי שאתם רגילים לחוש אותו, מצב נוסף שבו המפתח נשבר בתוך המנעול.

בכל תרחישים הללו תאלצו להזמין מנעולן מקצועי, שיבוא אליכם ויחליף לכם את המנעול בדלת ויחזיר לכם את השקט.

למי לפנות על מנת להחליף את המנעול?                                                                    

החלפת מנעול לדלת םלדלת רב בריחחשוב להקדים ולומר החלפת מנעול לדלת פלדת ולכל דלת אחרת, מתבצעת על ידי מנעולנים מוסמכים. לא מומלץ לנסות לעשות את ההחלפה בעצמנו גם אם נדמה לנו שאנחנו יודעים. אנחנו עלולים לעשות נזק בלתי הפיך לכל הדלת ואז נידרש להחליף את כל הדלת וזאת כבר הוצאה כבדה מאוד לכיס.

החלפת מנגנון איכותי "רב בריח"                                                                              

מנגנון רב בריח, הוא מנגנון הנעילה הכי מתקדם. החלפת מנגנון לפלדלת מוכרחה להתבצע עם מנגנון הכי איכותי ומקורי, שמוטבעות עליו האותיות RB. חשוב שהמנגנון יגיע חדש מהקופסא אחרת יכולות להיות אתו בעיות בעתיד.

החלפת מנגנון רב בריח                                                                                        

מנגנון זה הוא מנגנון יחסית מסובך להתקנה. החלפה שהיא לא מדויקת ומקצועית עשויה לפגום בפעילות המנגנון. החלפת מנגנון של "רב בריח" צריכה להתבצע רק ע"י מנעולן שיש לו תעודת הסמכה ושהוא בעל ניסיון. הוא האדם שיגיע אליכם עם הכלים הנכונים להחלפה של המנעול, עם המנעול החדש והאיכותי ויחליף לכם במקצועיות את המנעול וכך תחזרו להיות בטוחים ושקטים.

צור קשר