מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

חשיבותו של פורץ מנעולים מקצועי לטובת פריצת רכבים

שלא כמו דלת פתח הבית או העסק, בדלת הרכב קיים מנגנון מעט מורכב יותר הקשור למכניקה של הרכב ונגזר ממנה. בשונה מדלת הכניסה, הסיבות המביאות אותנו להסתייע בשירותיו של מנעולן לרכב עשויות להיות רבות ומגוונות.

בעת פריצה לרכבים, חשוב מאוד להתאים את כלי הפריצה לסוג הרכב, שהרי בשונה מדלת הבית או המשרד אי אפשר פשוט לשבור את המנעול וללכת הביתה...מנעול הרכב הוא מנגנון רגיש אליו יש להתייחס בהתאם. ברשותו של אבי המנעולן ניסיון רב בפריצת כל סוגי הרכבים.

פורץ רכבים מקצועי

הדרך לעבודה עוברת דרך רכב שנפתח

אתם בדרככם לעבודה (לצורך העניין אתם חושבים שאתם בדרך לעבודה), אבל לרכב של תכניות אחרת, אתם לוחצים על הכפתור, פעם ופעמיים אבל כלום לא קורה כמה לא מפתיע שגם המפתח לא מסייע לכם בפתיחת הרכב. תרחיש שני ולא פחות שכיח, אתם יוצאים מהבית והמפתחות לא נמצאים בשום מקום, אתם מאחרים וההיסטריה בישרה, פורץ רכבים מקצועי ידע להתאים את המפתח הדרוש למנעול הרכב ולהביא אתכם ממצב "היסטרי" למצב "נוהג".

אובדן מפתחות הרכב היא תופעה שכיחה אותה ניתן לראות במקרים רבים בעת הזמנת מנעולן לפריצת רכבים, במקום לפרוץ את הרכב ולהחליף לו את המנעול, אבי המנעולן ידע לשחזר את מפתחות הרכב שלכם, ולא פחות חשוב מכך, להעניק לכם את השקט הנפשי, הבטחון והאמינות הגבוהה ביותר.  

דרוש מנעולן אמין, יעיל ומקצועי...

הזמנת שירות פריצת רכבים הוא שירות אשר לא פעם מעורר חשש בקרב מזמין השירות, מתעוררת השאלה האם המנעולן יוכל לנצל את "כישרונותיו"  לרעה. לאור החשש הזה יש לוודא מעל לכל ספק שאיש השירות שלכם אמין ומקצועי, על אף שפעמים רבות אנו נוטים להזמין את המנעולן הראשון הנקרא בדרכנו ועל אף שלפני שאנו נזקקים לשירות הזה לא עולה על דעתנו לקבל המלצות אודות אנשי מנעולנות, חשוב להיערך מבעוד מועד ולהצטייד בפרטיו של מנעולן – רצוי להתייעץ עם מקורות אמינים כמו מכרים, עמיתים לעבודה ו/או משפחה.

כיצד לבחור מנעולן מקצועי ואמין?

אבי המנעולן, הוא איש מקצוע המומלץ על ידי כלל לקוחותיו הפרטיים והעסקיים ושמו הולך לפניו בכל אזור באר שבע והדרום, כמנעולן המקצועי והאמין ביותר. המלצתו של אבי לפני בחירת מנעולן לפריצת רכב, היא להזמין שירות דווקא מחברה מוכרת על אף שהיא עלולה לגבות סכום מעט גבוה יותר ולהימנע מהזמנת מנעולן אקראי- במיוחד בעת הצורך בפתיחת, פריצת או שחזור מפתחות הרכב.

פורצים ונוסעים – השארת  הרכב במצבו התקין

אחת הדרישות החשובות ביותר מפורץ רכבים מקצוע,י היא היכולת לשמר את מצבו התקין כפי שהיה לפני הפריצה, חשיבות ביצוע העבודה ברגישות ובזהירות משפיע על המכאניקה של הרכב והיכולת להפעיל אותו, מנעול הרכב הוא חלק בלתי נפרד ממנגנוני הרכב השונים וכל פגיעה ברכב עשויה להשפיע על איכות הנהיגה. צורך זה, תומך ומחזק את הדרישה להיעזר במנעולן מקצועי לפריצת רכבים.

אבי המנעולן הינו בעל ניסיון עשיר בענף פריצות הרכבים, שחזור מפתחות, תיקון אימבולייזרים והחלפת מנעולים. צרו קשר ואבי או אחד מאנשי המקצוע בחברה יגיעו תוך זמן קצר- כל זאת כדי לעזור לכם לעלות על הכביש בהקדם האפשרי.

צור קשר