מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

פורץ מנעולים לרכב – מה בדיוק הוא עושה וכיצד?

אף אחד לא רוצה למצוא את עצמו נעול מחוץ ובטח לא בתוך הרכב. כשזה קורה מד הלחץ עולה, מבחינה פיזית ונפשית, מה שיכול ליצור תחושות מאוד לא נעימות כמובן. זו הסיבה שחשוב שתמיד יהיה בהישג יד מספר של פורץ מנעולים לרכב.

פורץ מנעולים לרכב הוא למעשה מנעולן בבאר שבע ובכל עיר אחרת בארץ, הוא מתמחה בתחום של פריצה לכלי רכב מסוגים שונים, על פי מבנה הנעילה. במקרים רבים, פורץ מנעולים לרכב מתמחה לא רק בפריצת דלת של כלי רכב אלא גם בפריצת דלת של מבנים, אך זה לא מחייב שזה יהיה כך.

פורץ רכבים מוסמך בבאר שבע ובאזור הדרום

איך תבחרו מנעולן אמין לפריצת הרכב?

דוגמא טובה לפורץ מנעולים שמתמחה גם בזה וגם בזה, הוא אבישי כהן, מנעולן בבאר שבע ובכל אזור הדרום, עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום, כולל בפריצת מנעולים של כלי רכב מדגמים שונים.

לפני שנציג מה בדיוק עושה פורץ מנעולים לרכב, חשוב לומר, כל רכב, בדומה לכל דלת של מבנה, מגורים, ציבורי או מסחרי, כולל מספר אלמנטים של נעילה אשר משפיעים על אופי הפריצה של הדלת, מן הסתם. ישנם דברים בסיסיים שהם דומים אך המערכות מעט שונות, באופן טבעי, לכן פורץ מנעולים לרכב חייב, מעבר לידע הבסיסי שלו בנושא, לעבור השתלמויות שונות בתחום, בשביל שיוכל לטפל במקרים של פריצת כלי רכב.

הפריצה מתבצעת, מן הסתם, מבחוץ, כשהדלת נעולה ולא ניתן לפתוח אותה. בשלב הראשון יתבצע ניתוק של מערכות הנעילה האוטומטיות ואחרות דרך המחשב של הרכב, ולאחר מכן יתחיל הפורץ בפריצת הדלת, באמצעים שונים. למשל, נטרול המנעול, יצירת חור בדלת על מנת שיהיה ניתן לפתוח אותה, ובמקרים קיצוניים, למשל אם ננעלו נוסעים בתוך הרכב, ייתכן ויהיה צורך להשתמש בכלים כבדים על מנת לנסר את הדלת ולהוציא אותה מהמקום.

פורץ מנעולים מנוסה, דוגמא אבישי כהן, יעשה הכל בשביל לא לגרום נזק לדלת, במטרה שלא יגרם נזק סביבתי לרכב מה שעלול להשפיע מאוד על אפשרות השימוש בו. ככל שהפריצה מתבצעת בצורה נקייה יותר, כך ניתן לחזור ולעשות שימוש ברכב בצורה יותר מהירה. 

צור קשר