מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מה היתרון של מנעולי מולטילוק על פי מנעולים רגילים

חברת מולטילוק הוקמה בשנת 73 ועד היום היא חשבת לחברה מובילה בכול תחומי הפיתוח והייצור של מנעולים שמיועדים לכול שימוש כמו שימוש פרטי מוסדי, מסחר ותעשייה ועוד. מולטילוק היא אחראית על פיתוחם של מגוון רחב של מוצרי ביטחון ואבטחה שקיימים בארץ וגם בעולם כולו, כול המוצרים מוגנים באמצעות פטנט ייחודי.

בין המוצרים של מולטילוק אפשר למצוא כאמור מנעולים, צילינדר MT5, סלקטור, רמזור, אינטראקטיב וכו', בנוסף הם מפתחים מנעולים שהם ייחודיים וגם מערכות נעילה שהן מן המתקדמות שיש. אז אין ספק שמדובר במנעול ייחודי הרבה יותר ממנעול רגיל ופשוט, מולטילוק מעניק ביטחון הרבה יותר גבוה בכול מקום שבו הוא מותקן.


היתרונות במנעולי מולטילוק על כול מנעול אחר

ניסיון רב

למולטילוק יש ניסיון ארוך שנים בכול תחום המנעולים והאבטחה והוא משתכלל במהירות לפי הצרכים וכול שיטה מתקדמת.
 

איכות

מוצריה של מולטילוק ידועים באיכות הגבוהה שלהם בכול העולם.


המלצות

כול מנעולן או פורץ מנעולים ימליץ לכם על התקנה של מנעול מולטילוק.
 

שירות אמין

למולטילוק יש ייעוץ ללקוחות עם הדרכה אישית, בנוסף, אנשיה תמיד מעניקים מענה אם יש תקלה או כול בעיה, קבלת ליווי של החברה למענה ופתרון ראוי.
 

מגוון של מוצרים משלימים

אנשים תמיד יעדיפו לרכוש את כל מגוון המוצרים שלהם במקום אחד, מאשר ללכת לכמה חברות ולקנות כול דבר במקום אחר, במולטילוק תוכלו למצוא את שלל המוצרים המשלימים עבור הדלת והמנעול שלכם.
 

אמינות

ומה יותר חשוב מאמינות? ידוע הרי שמוצרי מולטילוק בורכו, ולא בכדי בהרבה אמינות!


שיטת ה-PLUG AND PLAY

היום קיימת דרישה לפתרונות נעילה כמו של מולטילוק – שהם למעשה מעניקים מגוון של פתרונות אלקטרוניים ואלקטרו-מכאניים חדשניים, בין המוצרים שלהם ניתן למצוא: צלינדר, מנעול תלוי, רתק למנעול, צילינדר אלקטרו - מכאני, מנעול אלקטרו-מכאני, מפתח מאסטר ומערכת לקידוד של מפתח ועוד. החברה עומדת בכול תקן מחמיר כמו: ISO9001 ,ISO2000 וכמובן עומדת בתקן מכון התקנים הישראלי.
 

צור קשר