מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

סוגי מנעולים

סוגי המנעולים המובילים בשוק

אחד התחומים הנמצאים כיום בראש סדר העדיפויות בכל הקשור למיגון הבית הוא אפשרויות ואיכות הנעילה בבתים ובעסקים.

עם התפשטות תופעת הפריצות לבתים ועסקים רבים, חשיבות איכות סוגי מנעולים המותקנים על דלת הבית העסק והרכב היא באחת מהצרכים החשובים מבחינת הבטיחות האישית, השמירה על בטחון הדיירים והרכוש.


בשוק תוכלו למצוא סוגים רבים של מנעולים המותאמים לתורכי הלקוח ולסוג הדלת ו/או השער. התקנת מנעולים כאלה והחלפתם פעם בתקופה תיצור רמת בטיחות גבוהה יותר ותמנע מקרים רבים של פריצות לבתים, עסקים ורכבים. 

בין המנעולים המומלצים תוכלו למצוא מנעולים של חברות וותיקות ובתחום המנעולים חברות כמו מולטילוק, רב בריח, המייצרים מנעולים עבור צילינדרים, מנעולים עבור רכבים, מנעולים עבור דירות ומנעולים עבור עסקים כמו חנויות ומוסכים.

המומלץ ביותר בפני פריצות

אחד המנעולים המומלצים ביותר בפני פריצות הוא מנעול ה-LOCXIS  של רב בריח ומדורג כאחד המנעולים האיכותיים ביותר לצילינדרים השונים בדלתות הכניסה והמומלצים ביותר ברב בריח. רב  בריח מייצרת מנעול זה במיוחד לצורך מיגון אפקטיבי יותר כנגד פריצות לבתים.

מנעול זה הוא מנעול קשה במיוחד לפריצה בדרכי הפריצה המסורתיות כמו פריצות על ידי העתקת צילינדר וכל ניסיון פריצה שלו יהווה משימה קשה ביחס למנעולים אחרים. מנעול נוסף המומלץ במיוחד הוא מנעול מסוג רתק, מנעול זה, הוא פשוטו כמשמעו גוש של פלדה חזקה ומאסיבית היושבת בתוך בית הצילינדר, 

מנעול זה הוא אחד המנעולים הקשים והמורכבים ביותר לפריצה. מאפיין בולט של מנעול זה ואחת הסיבות לכך שהוא נמנה עם מנעולים מהקשים ביותר לפריצה הוא הרעש הרב שנוצר בעת פתיחתו ובעת ניסיון פריצתו
 

טיפול עצמי במנעול – פתרון לטווח הקצר

המפתח נתקע במנעול? הנשמה יוצאת לפני שהמפתח עצמו יוצא? רבים משמנים את המפתח או מרססים אותו בשמן, פעולה אשר עוזרת בטווח הקצר לפתרון הבעיה, אבל טווח הארוך לאחר חודש או חודשיים נוצרת תופעה של לכלוך החודר אל תוך הצילינדר והפיכתו של השמן לחומר דביק הגורם למפתח להיתקע עוד יותר בתוך המנעול פעולה ההורסת את הצילינדר והמנעול שבתוכו ויוצרת נזק לא רק לדלת אלא גם לכיס.

צילינדר חדש עלול לעלות לכם כסף רב, הימנעו מטיפולי עזרה ראשונה על ידי שמן. המנעול תקול? הזמינו איש מקצוע!

 

החלפת מנעולים

עברתם דירה? הדירה עברה שיפוץ? פותחים בית עסק חדש? חשוב מאוד להחליף את המנעולים בכל הדלתות. במקרים כמו במקרה הנ"ל ישנו חשש של המצאות המפתחות אל הדירה שלכם, הבית או העסק שלכם אצל נפשות פועלות רבות. במקרים כאלה המלצתנו היא להחליף את כלל המנעולים למניעת ביקורים שונים ומשונים.

 אבי המנעולן מקצועי וותיק, מתמחה בפריצות מנעולים, דלתות וכספות, שיווק והתקנת מנעולים, צילינדרים, שכפול מפתחות  לכל צורך, לכל דלת ולכל מטרה. צרו קשר עוד היום לשירות מהרגע להירגע! צור קשר עוד היום

צור קשר