מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

צילינדר mt-5

צילינדר MT-5 הוא תוצר של מחלקת המחקר והפיתוח של חברת מולטילוק, ונחשב לאחד הצילינדרים האיכותיים ביותר שקיימים היום בשוק. מדובר על מנעול מדור חדש אשר כמוהו לא נראה עוד בשוק. 

צילינדר MT-5 נמצא כיום בשימוש של דלתות במבנים פרטיים ומסחריים רבים. מדובר בצילינדר עם מערכות הגנה מתקדמות,הוא כולל חומרי גלם מתקדמים ומיוחדים, אשר מקשים באופן ניכר על היכולת לפרוץ את המנעול, ניתן לשכפל את המפתח של המנעול אך ורק באמצעות כרטיס מגנטי ובעזרת מכשור מיוחד אשר נמצא אצל פורץ מנעולים מורשה.

חשוב להדגיש, מדובר בצילינדר תוצרת הארץ, אשר מותאם לתנאים המקומיים אך משווק גם בחו"ל. 

בין המרכיבים שניתן למצוא בצילינדר מולטילוק MT-5, אשר הופכים אותו לייחודי ומוצלח כל כך, ניתן למצוא פינים טלסקופיים מערכת מסילות וכן פין אלפא ייחודי שמונע פריצות. הצילינדר ננעל באמצעות סגנון ייחודי שמספק רמת בטיחות גבוהה מאוד. ניתן למצוא את הצילינדר בדלתות פלדה של חברות שונות, וכאמור כפי שציינו, ניתן למצוא אותו במגוון רחב של מבנים, הן פרטיים והן אחרים. 

התקנת צילינדר MT-5 עם אבי המנעולן

מי יכול להתקין צילינדר מולטילוק MT5

מאחר ומדובר בצילינדר ייחודי שמשמש דלת כניסה למבנים פרטיים ומסחריים, והוא כולל פטנטים מגוונים, הרי שרק בעל מקצוע שמכיר את המנעול ומרכיביו השונים יכול להתקין אותו. זו הסיבה שיש להזמין פורץ מנעולים מומחה, אשר מתמחה לא רק בפריצה אלא גם בהתקנה של מנעולים חדשים.

דוגמא לפורץ מנעולים מקצועי שמתמחה בהתקנת MT5 הוא אבישי כהן, פורץ מנעולים בבאר שבע ובכל אזור הדרום. לאבישי ניסיון של למעלה מ-20 שנה, הוא מתמחה בנושא של התקנת מנעולים וצילינדרים מסוגים שונים. ניתן לפנות אליו דרך האתר או בטלפון, ובכל שעה הוא ישמח לבוא, לבחון את הדלת ולהחליף את המנעול במידת הצורך. 

היתרון של התקנת צילינדר מולטילוק MT5 הוא, אם יש צורך לתת מפתח של הבית לגורם מקצועי, אין חשש שהוא ישכפל אותו, שכן שכפול מפתח אפשרי רק באמצעות כרטיס מגנטי מיוחד. לא ניתן לעשות באופן רגיל. לכן אפשר להיות רגועים שהבית בטוח ואיש לא יוכל לפרוץ אליו. 

צור קשר