מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

האם פשוט יותר לפרוץ רכב רגיל מאשר רכב גרמני

לצערנו כול אחד יכול להיתקל יום אחד במצב בו נשכח לו הצרור מפתחות בתוך הרכב והרכב נעול. או מקרה בו אבד המפתח, נשבר בתוך המנעול  או כול סינריו כזה או אחר שמאלץ אתכם להזעיק מידית מנעולן לרכב. פריצת רכבים היא לא עבודה קשה בייחוד כשמדובר בבעל מקצוע שהוא מומחה לפריצת רכבים.

אך השאלה הנשאלת כשמזעיקים פורץ רכבים מוסמך היא על איזה סוג רכב מדובר. שכן רכב פשוט שהוא לא רכב גרמני שיטת הפריצה היא הרבה יותר קלה. אבל מה לעשות שהגרמנים ממגנים את עצמם יתר על המידה ודואגים למיגון הרכבים שלהם בצורה הרמטית ובטיחותית יותר.

לכן במידה והרכב שלכם הוא רכב גרמני רק פורץ מנעולים מומחה בפריצה לרכבים גרמניים הוא הכתובת. הוא ידע להעריך את העבודה שלו לפי סוג הרכב ולספק לכם עלות ראשונית למקרה, שהיא לרוב יותר יקרה מרכב רגיל.


פריצת רכב גרמני

פורץ רכב מומחה

פורץ רכב מומחה הוא אדם שעבר הכשרה יש לו ניסיון בתחום ומחזיק את כול הרישיונות הנדרשים לכך. פורץ רכב מומחה חייב להיות בעל רישיון מהמשטרה ואם לא יהיה לו אתם יכולים ורשאים לחשוד ולא להעסיקו. לכן בכול פעם שאתם נאלצים לקרוא לפורץ מנעולים או מנעולן, חשוב שתבדקו שאכן מדובר באדם מוסמך שיש לו את כל האישורים.

אלו סוגי רכבים נכנסים בקטגוריה של רכב גרמני?

אז במידה וננעלתם עם המפתחות בפנים הרכב, והרכב שלכם הוא כנראה מדגם גרמני מהסוג: BMW, מרצדס, אאודי, אופל, ויסמן, סמארט, פולסווגן, פורשה, גומפרט, סביר להניח שתאלצו להתקשר למנעולן או פורץ רכבים שהוא מוסמך ומכיר ויודע לפרוץ מכוניות מדגם גרמני.

מכוניות מדגם גרמני הן יותר קשות לפריצה וזקוקות למומחיות בתחומן, לא כול פורץ מנעולים ידע לגשת אליהן ואם יהיה אחד כזה שלא מכיר את הדגם הוא יכול להזיק לרכב שלכם ולגרום להוצאה הרבה יותר כבדה. לכן לא כדאי להזעיק סתם פורץ מנעולים לרכבים וחשוב להזעיק את המנעולן המוסמך עם כול האישורים הרצויים שהוא זמין 24 שעות ביממה, כשאתם מתריעים בפניו שמדובר ברכב גרמני.

צור קשר