מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

פריצת רכב גרמני – לא סתם מדובר בכלי הרכב הבטוחים בעולם 

בין אנשים אשר מתמחים בפריצת כלי רכב ידוע, שפריצת רכב גרמני זה דבר ייחודי, מדובר בסגנון עבודה שונה לגמרי, סטייל שקיים רק בכלי רכב כאלה. פורץ מנעולים לרכב חייב להתמחות בפריצת רכב גרמני, אחרת הוא לא יוכל לבצע את העבודה, שכן לא מדבר בכלי רכב עם נעילה רגילה. מי שלא מתמחה בפריצת מנעולים של כלי רכב גרמניים, לא יוכל להציע ללקוחות שלו את מלוא השירות שמצופה ממנו.

פריצת רכבים גרמניים

פורץ מנעולים קלאסי יודע כיצד לפרוץ דלת של מבנה או של רכב באופן רגיל. הוא לומד במהלך השנים כיצד לעבוד עם דגמים שונים של כלי רכב ואז הוא יכול לבצע עבודה של פריצת מנעולים בכל מקום ובכל זמן. מן הסתם, הוא מתמחה אצל חברות רכב שונות במטרה להציע ללקוחות שלו אפשרות לבצע עבודות של פריצת כלי רכב אצל כל אחד מהם. במקרה הגרמני, מדובר על השתלמות מורכבת יותר מאחר והנעילה של כלי רכב אלו, הרבה יותר מאשר בכלי רכב רגילים.

מי שמתמחה בפריצת רכב גרמני, הוא פורץ מנעולים אבישי כהן, פורץ מנעולים בנגב. אבישי מתמחה בפריצת מנעולים של כלי רכב שונים, ובפרט כלי רכב גרמניים, אחרי שעבר השתלמות בנושא. אבישי כהן הוא בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום של פריצת מנעולים.

פריצת רכב גרמני – מה זה אומר?

החברות הגרמניות דאגו למיגון ובטיחות של כלי רכב באופן שאף חברה אחרת לא דאגה, הן יצרו נעילת ואקום מיוחדת. כלומר, אין כפתור מיוחד שמאפשר לנו לפתוח את הדלת בשביל לפרוץ אותו, דבר שקיים בכל כלי רכב אחר (ובעזרתו משתמשים גנבים לפרוץ כלי רכב שונים), לכן בשביל לפרוץ א הרכב, יש להשתמש בציוד מיוחד אשר אמור לבצע פריצת מנעולים מסוג זה, כולל את תא המטען של הרכב, מבלי שייגרם נזק למכונית עצמה.

כמובן חשוב מאוד לוודא קודם להזמנת מנעולן, שהוא אכן מתמחה בנושא ויש לו אפשרות לעזור לכם בפריצת מנעולים ודלתות של כלי רכב גרמניים. 

צור קשר