מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

עבור תיקון צילינדרים בבאר שבע והסביבה התקשרו לאבי המנעולןתיקון צילינדר בבאר שבע

תיקון צילינדרים ומנעולים, במיוחד בדלתות כניסה מאסיביות מתעוררות כתוצאה ממקרים שונים, ככלל תיקון צילינדרים או מנעול, במצב של תחזוקה נאותה של הדלת אינה אמורה להתרחש בהפרשי זמן של שנים ארוכות.

אבי מנעולים, מטפלים בכל סוגי הצילינדרים, הדלתות והתקלות, במיומנות רבה, תוך זמן קצר ובמחירים הגיוניים.

תיקון צילינדר בעסקים ומשרדים

תיקון צילינדרים בעסקים, משרדים ובתים פרטיים

תיקון צילינדרים בעסקים ומשרדים הינה פעולה הדורשת השקעה של זמן מצד בעלי העסק ולא מעט אורך רוח. תיקון צילינדר הכולל את כל מנגנון הנעילה בדלת, בין אם מדובר בדלת כניסה ובין אם מדובר בדלת פנימית כרוכה בעבודה המאופיינת ברעש וקושי במעבר במקום ביצוע העבודה ובין היתר השפעה על עסקים שכנים הפועלים בסמוך לבית העסק.

עובדה זו, גורמת לא פעם לרתיעה ודחיית הפעולה הנחוצה עד למצבים מסוכנים בהם הדלת לא ננעלת או לחילופין אינה נפתחת. אנשי הצוות של אבי מנעולנים, מנוסים בשירותי תיקון צילינדרים באר שבע בזמן קצר במיוחד, במינימום אי נעימות ותוך הקפדה על התאמה לסוג הדלת, מתן ייעוץ וחוות דעת בכל הקשור ליעילות הצילינדר והסבר אודות תחזוקה יעילה. 

אבי מנעולנים מתמחים בשירותי תיקון צילינדר מולטילוק באר שבע, צילינדר מגנום, צילינדר רב בריח באר שבע ועוד.

בעת מתן שירות לעסקים, אנו מתחייבים לתת טווח זמני עבודה מהקצרים ביותר, הגעה מהירה מרגע הקריאה ומתן אחריות על ביצוע העבודה.

תיקון צילינדר לדלתות בבתים משותפים

בבתים משותפים ,כמו גם בבתי עסק רבים, אלמנט הרעש בעת תיקון צילינדר משמעותי במיוחד, וזאת, מאחר שהשכנים עשויים להיות פחות סובלניים וסבלניים. במיוחד לאור העבודה הזאת, אבי מנעולנים מעניקה שירותי פריצה ושירותי תיקון צילינדרים באר שבע והסביבה הנקראת, "פריצה שקטה". פעולה המאפשרת תיקון צילינדר מבלי להקים רעש, פעולה זו עשויה להיות אפקטיבית מאוד בבתי מגורים, במיוחד בהתעורר מצב של צורך בפריצה בשעת לילה מאוחרת ו/או בשבתות ומועדים.

לקבלת מידע נוסף בדבר תיקון צילינדרים באר שבע, פריצות שקטות, תיקון מנעולים ושירותים ללקוחות עסקיים ו/או פרטיים, ניתן ליצור קשר עם חברת אבי מנעולנים, הפועלת בפריסה רחבה באזור באר שבע וסביבותיה.

שירותי פריצה ומנעולנים בבאר שבע :

צור קשר