מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

תיקון כל סוגי המנעולים

תיקון מנעולים

תיקון מנעולים מכל הסוגים עם אבי המנעולןאומרים, עד שאין לנו משהו אנחנו לא מבינים כמה הוא משמעותי עבורנו. זה נכון לגבי כל דבר בחיים, בוודאי עבור דברים שביום יום אנחנו פחות שמים לב אליהם. אם נניח עכשיו יגידו לנו לחיות בלי חשמל או בלי מים, אנחנו לא נדע מה לעשות, שכן אלה דברים בסיסיים שכל החיים שלנו תלויים בהם.

כן כשיש הפסקת חשמל או מים, אנחנו לא יודעים מה לעשות. לעומת זאת, יש דברים אשר אנחנו לא מתייחסים אליהם בצורה דומה, ורק כשהם מתקלקלים או חסרים, אנחנו מבינים עד כמה הם משמעותיים עבורנו. דוגמא טובה לכך הם מנעולים של דלתות.

להבדיל מהפסקות חשמל או מים, הרי שלעיתים רחוקות בלבד אנחנו מגיעים למצב בו מנעול דלת הכניסה או מנעול דלת הרכב מתקלקל. זה קורה מעט פעמים, למרות שהשימוש שלנו במנעולים אלו (פתיחה, סגירה, נעילה) הוא לא מעט. אם חושבים על זה, אנחנו פותחים וסוגרים את  המנעול בבית או ברכב, לא פחות ממספר פעמים שאנחנו מדליקים טלוויזיה, מתג חשמל או דוד חשמלי.

זו הסיבה שהמשמעות של תיקון מנעולים עבורנו, יכולה להיות מאוד משמעותית, הרי אם המנעול של דלת הכניסה לבניין או לבית, מנעול הרכב או כל מנעול משמעותי אחר, יתקלקל, אנחנו לא נדע מה לעשות וגרוע מכך, ההשפעה תהיה לא פחות מזו של הפסקת חשמל או מים.

תיקון מנעול לדלת עם פורץ מנעולים מקצועי

תיקון מנעולים הוא תחום שנמצא תחת ידיו המקצועיות של פורץ מנעולים. הוא למד את התחום והוא יודע כיצד לבצע תיקונים במנעולים מסוגים שונים, הן בבית, עסק, רכב, כספת, ארון או כל מקום אחר. הוא למד כיצד לעבוד עם מנעולים מסוגים שונים, כיצד להסיר אותם, להחליף בהם חלקים או להחליף אותם לגמרי.

כיצד נהנים מתיקון מנעולים באיכות גבוהה

אם מנעול דלת הכניסה לבית או דלת הרכב התקלקל, יש להזמין איש מקצוע, אמין ואיכותי. לשם כך רצוי להזמין את אבישי כהן, פורץ מנעולים בנגב, אשר מתמחה בתיקון מנעולים מסוגים שונים, וכן בהחלפה ושדרוג מנעולים במידת הצורך. ניתן להזמין אותו דרך האתר או בטלפון, והוא יגיע בכל שעה ובכל יום. 

צור קשר