מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

פריצה / תיקון כספות באר שבע  

תיקון כספות באר שבע והסביבה עם אבי המנעולןאבי מנעולנים, נמצאים ברשימת החברות המובילות בדרום בתחום תיקון פריצת כספות באר שבע, הן בזכות המקצועיות והן בזכות האמינות הגבוהה והשירות המהיר, אותו אנו מספקים ללקוחותינו. מיגון כספות ואפשרות למניעת הוצאת כספים על כספות חדשות, מתאפשרת תוך קבלת שירות מוסמך, מקצועי ואמין.

אחד הפרמטרים לקבלת שירות יעיל מהכספת, בבית, בעסק ובכל מקום הוא הידע בתחזוקה נכונה, הצפנה אפקטיבית ובעת הצורך וידוא קבלת השירות מאיש מקצוע אמין ופעולות תקופתיות נחוצות לשמירה על חיוניותה של הכספת.

הכספות משרתות אותנו למגוון רחב של צרכים ואפשרויות, בין אם זה בבית, במשרד או לצרכים חיצוניים כמו אירועים משפחתיים וציבוריים, על כן עלינו להבין כמה דברים בסיסיים אודות אותה קופה רבועה עטורת מספרים ומיתוסים.

מיתוס: לא ניתן לפרוץ כספות מספרים או תביעות אצבע

תיקון כספות

כפי שכולנו יודעים, תחום אבטחת המידע הטכנולוגי משתכלל מרגע לרגע ויחד איתו גם היכולת למצוא בו פרצות. התפקיד שלנו הוא למזער את הפרצות הללו עד כמה שניתן ולפעול לשכלול המערכת בכל רגע נתון, זוהי אחת הפעולות החשובות ביותר בחברתנו, חברת אבי מנעולנים. לכן ניתן להתגבר גם על כספות המקודדות בקוד מוצפן כמו קוד מספרי, קוד הכולל אותיות וסמלים ואפילו קוד הניתן לפתיחה באמצעות תביעת אצבע.

החשדות במקרים כאלה, מצביעות כמעט תמיד על אנשים הפועלים מחוץ לארגון או כאלה אשר מקיימים קשר ישיר או עקיף עם הארגון או גורם השייך לארגון. חברת אבי מנעולים מעניקים לכל ארגון הדרכה ממוקדת בדבר אבטחת מידע ואבטחת כספות בסגנון זה למניעה וצמצום פריצות לא רצויות אל הכספת, בעת התקנת כספות באר שבע.

כמו כן, ניתן למצוא פורצי כספות בבאר שבע המתפעלים תקלות של כספות תקועות, מנעולי כספת תקולים או מצבים בהם פשוט שכחתם את הקוד... בחברת אבי מנעולנים, פורצי כספות בבאר שבע הפרוסים בכל באר שבע וסביבת למתן שירות תיקון כספות באר שבע, פריצה וכמובן התקנת כספות בבאר שבע. 

מניעת פריצת כספות במהלך האירוע

אבי מנעולנים, עוסקים בהתקנת כספות באר שבע, החלפת כספות באר שבע וכיוצא באלה לצרכים השונים, בין היתר גם למקומות פתוחים באירועים ציבוריים ושמחות פרטיות. רבים מאיתנו שומעים מפעם לפעם, על פריצת כספת בבאר שבע באירוע פרטי, מצב שקל מאוד להיקלע אליו, והתוצאה? לא נעימה במיוחד, בלשון המעטה.

אין זה משנה כמה מאובטחת ומוצפנת הכספת, חשוב מאוד להבין: אין מיגון טוב יותר מאשר הצבת שומר על הכספת בדמות מאבטח או בן משפחה.

לא מעטים הם המקרים והסיפורים, בהם פורצי כספות בבאר שבע, פורצים מיומנים, הצליחו לפרוץ בעצמם או להתחזות לבן משפחה, לבקש מבעל האולם לפתוח את הכספת ולהימלט עם הכסף, וזאת, מבלי שבכלל תרגישו בכך.

דאגו לכך שבעלי האולם ידעו על מורשה פתיחת כספת אחד ובכל מקרה הכספת חייבת להיות מאובטחת תמיד במשמרות במהלך כל האירוע.

זקוקים להתקנת כספת בבאר שבע? שכחתם את הקוד ומחפשים פור כספות בבאר שבע? אבי מנעולנים, חברת המנעולנות הוותיקה בדרום מעניקה שירותים אלה ועוד בהתאם לצרכים הפרטניים שלכם.

צור קשר