מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

תיקון דלתות בערד

תיקון דלתות בערד - "שירותי תיקון והצלה"

 

כחלק מאמנת שיפור השירות, חשוב לנו מאוד להעניק ללקוחותנו מידע שימושי שישמור על הבטיחות ותחושת הבטחון. תיקון דלתות בערד הוא מושג שבדרך כלל נמצא בראש סדר העדיפויות שלנו. קשה לומר שזוהי הסיבה לפריצות המרובות, אבל ניתן בהחלט לומר, שדלתות תקינות היו יכולות למזער את כמות המקרים באופן משמעותי.

למרות שערד נחשבת כאחת הערים בהן כמות הפריצות נמוכה יחסית, גם שימור הדלתות, במיוחד בעסקים הוא נושא שאין להקל בו ראש. רבים מאתנו לא יודעים אבל דווקא תיקון דלת בערד הוא סיפור זול יחסית, גם בערד וגם בכל מקום אחר בדרום, שיכול למנוע צורך בתיקון יקר יותר בהמשך, שיכלול החלפת מנגנונים בעלויות גבוהות.

אבי המנעולן, עוסקים בתיקון כלל הדלתות ועובדים עם המוצרים והמותגים המובילים והאיכותיים ביותר תוך מאמץ למתן מחירים הוגנים ומשתלמים לכלל הלקוחות.

 
 

תחזוקת דלתות כחלק משיפור השירות

 

שיפור השירות של אבי המנעולן לוקח את שירות המנעולנות, הפריצה והתחזוקה צעד אחד קדימה ומציע ללקוחותיו מגוון שירותי תחזוקה ושימור דלתות כניסה. השירותים ניתנים לכלל הדלתות וכלל המותגים באחריות מלאה על העבודה והמוצרים. תחזוקת הדלתות משמשת ליצירת איכויות מיגון יעילות יותר ושחיקה איטית יותר של הדלת עצמה ושל מנעול וצלינדר דלת הכניסה בפרט. במסגרת השירותים שלנו, אנו מעניקים עצות שימושיות לטיפול עצמאי ושוטף לדלת, כדי שלא תזדקקו לשירותים שלנו בקרוב מאוד...

 

הדלת נסגרת בקושי? מהן הסכנות ומה אפשר לעשות?

 

קושי בסגירת הדלת עשויה לנבוע מכמה סיבות מרכזיות, כמו צלינדר שחוק, מנעול חלד, שקיעת הפתח התחתון של הדלת ,וכמובן, בלאי טבעי לאחר שנות שימוש רבות. גם במקרים של טריקת דלתות בעוצמה עשוי להיווצר בלאי כתוצאה מזעזועים חוזרים ונשנים אותם סופגים צירי הדלת והדופנות, אשר משפיעות באופן ישיר על סגירת הדלת ופתיחתה. במקרים של קשיים בסגירת הדלת, חשוב להתייעץ עם איש מקצוע בתחום תיקון דלתות בערד. תיקון דלתות ערד איננו כזה נדיר כפי שרובנו חושבים. יותר ויותר תושבים מבינים את חשיבות המיגון ודואגים לתיקון הדלת מבעוד מועד.

 

תחזוקה ותיקון דלתות לבתי עסק ומשרדים בערד

 

טיפול בדלתות פנימיות וחיצוניות בבתי עסק וביצוע תיקון דלתות ערד הוא אחד השירותים המרכזיים והחשובים ביותר, כתוצאה מהשימוש הברור מאליו בדלתות המשרד. שימו לב, שבמקרים רבים אנחנו או העובדים שלנו איננו משגיחים בעצמת הפתיחה ו/או הסגירה של דלת המשרד, חוסר תשומת לב זו מביאה לשחיקה מהירה שדורשת טיפול ותחזוקה מיידיים ושוטפים לשמירה על שלמות ואיכות הדלתות.

בחברת אבי המנעולן, מועדון לקוחות מהמגזר העסקי ייחודי שמעניק שירות ומחירים משתלמים לבתי עסק שהבינו שבית העסק שלהם אינו הפקר - תחזוקה נאותה תתרום לנראות מרשימה ולתחושת ביטחון ברמה גבוהה.

צור קשר