מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מנעולן בערד

מנעולן בערד - לכם ובשבילכם !

מחפשים מנעולן בערד? פורץ מנעולים בערד? הגעתם לכתובת הנכונה. להבדיל ממנעולנים אחרים שטוענים שהם מערד ורובם מגיעים בכלל מאזור המרכז ושולחים מנעולנים מאזור ערד לקריאה כזאת או אחרת,אנו ב"אבי מנעולים" נמצאים ונוכחים באזור ערד על מנת לתת לכם את השירות הטוב ביותר. 

 

אצלנו לא תמצאו טריקים ונוכלות. אנחנו מגיעים עד לביתכם כדי לאתר בעיה שנוצרה בדלת ומגיעים כדי לפתור אותה. בעיה שלא ניתן יהיה לפתור אותה (וזה נדיר מאוד שזה קורה) אנו ניתן לכם את הייעוץ המקצועי והטוב ביותר.

בערד העיר הדרומית החמימה נמצאת לידה ים המלח,תיירים העוברים דרך העיר הזאת נתקעים מדי פעם עם מפתחת הרכב בפנים בזמן שהרכב נעול,או לחילופין מפתחות הרכב הלכו לאיבוד בזמן שעצרו להפסקת שתייה באחת מתחנות הדלק. המקצוע שלנו מאפשר לכם לחסוך בזמן וכאבי ראשכל מה שאתם צריכים לעשות זה טלפון קטן ואנו נגיע עד אליכם כדי לספק לכם שירות לכל תרחיש שיקרה לכם .

 

תיקון מנעולים , דלתות בערד -זה אנחנו !

 

לא הרבה יודעים אבל כמו שיש מוסכניק שיודע לטפל במנועים של רכבים ומשאיות אז גם מנעולן בערד יודע לטפל בדלתות שאתם מבחינתכם כבר חרצתם את גורלםץ דלת לא תקינה לא אומר שצריך להחליפה באחד חדש. דלת חדשה עולה בהרבה מתיקון שיכול להיות לדלת כזאת או אחרת. העובדה שיש הרבה חברות בשוק הופכות את חלקי חילוף שלהם ליותר זמינים בשוק כך שגם אם נהיה חייבים להחליף מנגנון לדלת רב בריח אז אנו נגיע אליכם ופשוט נעשה את זה ואתם מבחינתכם הרווחתם "כדור הרגעה" ל 10 שנים . 

אותו דבר בנוגע למנעולים. המנעולים של הבית שלכם מתקלקלים ולא עובדים יותר.למה אתם שואלים זה קורה?.. התיישנות החומר,צילינדר לא איכותי,שימוש לא נכון בצילינדר. כל אלה ואחרים יכולים לגרום לצילינדר של הבית שלכם לתקלות. מנעולן בערד יגיע אליכם וידע לעשות את העבודה עבורכם. בין אם מדובר בהחלפת צילינדר לדלת פלדלת או בין אם תיקון לצילינדר שלא תמיד מומלץ ,כי הרי התקלה יכולה לחזור על עצמה ומבחינת עלות מול תועלת,עדיף יהיה להחליף מנעול חדש לבית. תחשבו על זה .

 

פריצת רכבים בערד ... גם לערד אנחנו מגיעים 

 

ירדתם לים המלח,חזרתם לערד כדי להחנות את הרכב ולנוח יחד עם המשפחה,האחרון שיצא מהרכב טרק את הדלת ואופס... המפתח בתוך הרכב והרכב נעול. אילו רק הייתם יודעים כמה מקרים כאלה קורים מדי יום הייתם מנחמים את עצמכם. רכב נעול עם המפתח בפנים ,אנו נגיע אליכם ונחלץ אתכם. אנו נדע לעשות זאת ללא נזק ובלי שום בעיה. אל תפחדו שלרכב החדש שקניתם יקרה איזשהוא שריטה או עקמת. כל שבתפקידנו הוא לדאוג שתקבלו את מפתחות הרכב שלכם ותסעו לשלום אחרי המנוחה שלקחתם מהנסיעה. אז פורץ מנעולים בערד או פורץ רכבים בערד -זה אנחנו.

 

לכל תקלה או מיקרה חייגו אלינו ואנו נייעץ לכם בחינם ללא עלות. חייגו 053-8287439 24 שעות ביממה בערד והסביבה.

צור קשר