מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

צילינדר לוקסיס

פורץ צילינדר לוקסיס - אבי המנעולןצילינדר לוקסיס נחשב היום לאחד המנעולים האיכותיים והטובים ביותר שקיימים בשוק. צילינדר לוקסיס (LOCXIS), נחשב לכזה מאחר והוא כולל פטנטים ייחודים שמונעים פריצה של הדלת, בצורות שונות, בין עם מדובר בדלת של מבנה פרטי ובין עם מדובר בדלת של מבנה מסחרי, עסקי או אחר. 

צילינדר לוקסיס שייך לרב בריח, וכאמור הוא כולל מנגנונים של פטנטים ייחודים וחדשניים, אשר הופכים אותו לצילינדר מוביל ולאחד הכלים החשובים ביותר למיגון ואבטחה. 

בין היתר הוא כולל את הפטנטים הבאים:

צילינדר מוגן

מדובר בצילינדר שמכיל כרטיס שכפול עם קוד, שרק בעזרתו ניתן לשכפל את המפתח. כך אם אנחנו מחליטים למסור מפתח לבעל מקצוע, הרי שהוא לא יכול לשכפל אותו בלי הכרטיס והקוד שרשום עליו. 

מערכת פינים צפים

על גבי מפתח, ישנם 4 פינים צפים שלא מגלים את הקומבינציה של המנעול ובכך מונעים כל אפשרות לשכפל אותו. כל הפינים שונים במבנה שלהם, מה שמקשה מאוד גם על ניסיון לנחש מהי הקומבינציה. 

הגנה מפני קידוח

לא ניתן לקדוח את הצילינדר בצורה רגילה, יש צורך להשתמש במקדח מיוחד לשם כך מאחר בתוך המערכת עצמה אפשר למצוא פין אשר מחייב זאת. 

צילינדר לוקסיס מתאים לדלתות פלדה מדגמים שונים, אף על פי שהוא צילינדר מבית רב בריח, הרי שניתן למצוא אותו מותקן במגוון דלתות פלדה של חברות שונות, הן במבנים פרטיים, מסחריים, מוסדות ציבור, מבנים עסקיים ועוד. הצילינדר מבטיח הגנה אופטימאלית, הוא עמיד וחזק מאוד. 

מי יכול להתקין צילינדר לוקסיס

מדובר בצילינדר ייחודי ועל כן, רק מי שמתמחה בהתקנת מנעולים, יכול לעשות זאת. דוגמא לכך הוא אבישי כהן, פורץ מנעולים מהדרום, עם ניסיון רב הן בפריצה של מנעולים מסוגים שונים, תיקון מנעולים ישנים והן התקנה של מנעולים חדשים. בין היתר, אבישי מתמחה בהתקנת צילינדר רב בריח לוקסיס לבתים פרטיים וכן לבתי עסק ומסחר. 

פורץ מנעולים מקצועי, ידע לבחור את הצילינדר המתאים לדלת, על מנת לאפשר לשוהים במקום ליהנות מאבטחה ברמה גבוהה, לכן פורץ מנעולים מקצועי ומנוסה יבחר בצילינדר רב בריח לוקסיס. 

צור קשר