מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

פורץ מנעולים בבאר שבע עם אבי המנעולןפורץ מנעולים ודלתות באר שבע 

הרבה פעמים כשאני מגיע ללקוח והוא רואה באיזה קלות אני מצליח לפרוץ לו את הרכב או את דלת הכניסה אני שומע ממנו משפט כמו "שמע..פרצת את המנעול תוך מספר דקות ועל זה אתה לוקח 200 שקל?..זה אחלה כסף הא?!"

בהרבה פעמים אני מוצא את עצמי מול אותה סיטואציה ואז אני צריך לקבל החלטה איך עדיף לענות ללקוח הזה שכל כך חשוב לו איך אני מפרנס את עצמו ובאיזה קלות אני עושה זאת.

ממבט ראשון, מדובר בלקוח.הרי אני רוצה לשמור על מערכת יחסים טובה עם לקוח שיכול להיות גם לקוח פוטנציאלי בעתיד.

דבר נוסף, הייתי רוצה לשמור על שמי הטוב ולא לגרום ללקוח לדבר עליי רעות אחרי שאני יסיים את העבודה ויילך. במבט שני, אני שואל את עצמי "מה לעזאזל איכפת לו?...הרי ביקשת שאגיע לפרוץ את הבית שלך.הצלחתי לעשות את זה בצור הטובה והמהירה ביותר ובמקום להעריך אתה מחליט להעיר?"....

לא קלה הסיטואציה הזאת,אבל אני יכול להגיד לך בביטחון ובפה מלא שהמבט הראשון קורה לרוב הפעמים.אני מסביר ללקוח תוך כדי תיקון הדלת או תוך כדי הפריצה את אופי העבודה שלי ועל מה בעצם הוא משלם כסף.

להיות פורץ מנעולים זאת לא עבודה פשוטה.העובדה כי אני בתור פורץ מנעולים בבאר שבע מספיק מקצועי ומיומן לעשות את זה מהר,לא הופכת את העבודה לפשוטה יותר או קלה יותר.כמובן שעם הזמן העבודה הופכת לפשוטה יותר אבל לבן אדם ממצוע שאין בידו את המידע איך לפרוץ את דלת הכניסה,יהיה לו קשה יותר ומורכז יותר.
פריצת דלתות בבאר שבע והסביבה

התשובה החד משמעית שאני עונה לאנשים היא שאצלי נמצא המידע לעשות את פריצת המנעול בדרך הפשוטה והקלה,ואצל הלקוח המידע הזה כלל לא נמצא. לכן הוא זה שצריך לשלם עבור אותה עבודה ועבור אותו מידע שמפריד בינו לבין דלת הפלדה שלו.

היחס בין מחיר פריצת מנעול או דלת לכמות זמן העבודה

אם נתחיל למנות את כמות המקצועות הנמצאים בעולם כדי לנסות ולהבין את היחס שעליה מדברת הכותרת,וודאי שנהיה חייבים כמה שעות טובות.

המון תחומים בהם נוכל למצוא בעלי מקצצוע שעובדים תוך מספר דקות כדי לקבל תשלום שאנו משלמים ומהצד זה ניראה כאילו "בעל המקצוע לא עשה מספיק הרבה כדי לקבל עבורו תשלום". באירופה ובארה"ב,ובכלל בארצות המערב כל בעל מקצוע באשר הוא מוערך.

אנחנו יכולים להיות אצל פסיכולוג כמה טוב שרק יהיה ולשלם לו המון כסף בגין אותה שעה שישבנו מולו.אז נכון,פורץ מנעולים בבאר שבע הוא לא פסיכולוג והוא גם לא למד מספר שנים כדי לעשות תואר בפסיכולוגיה אבל העבודה הקשה בעיקר היא להיות זמין 24 שעות ביממה, העבודה הקשה היא לדעת שבכל מצב ובכל דרך המנעול או הדלת תיפתח לכם ולא משנה באיזה שעה זה קרה לכם או באיזה סיטואציה בה אתם נמצאים קשה ככל שתהיה. 

ובאופן כללי, כל מקצוע חירום עולה לנו הרבה כסף.העובדה כי אין לנו ברירה אלא לעשות משהו "כאן ועכשיו" מחייבת אותנו לפעול במיידית ודווקא בגלל זה המחיר יקר בהתאם.

הסיכון הכרוך במקצוע כמו פורץ מנעולים

כמו בכל מקצוע, גם לפורץ מנעולים בבאר שבע יש יתרונות וחסרונות.מעבר לחיסרון כי אני מחוייב להיות זמין 24 שעות ביממה בבאר שבע,אני נחשף ללקוחות שאתם בעצמכם לא הייתי רוצה להיחשף אליהם. למשל: זוג שרב ונמצא בתהליכי גירושים, האישה רוצה לפרוץ את המנעול ולהחליף מנעול חדש.

מצד שני הגבר, שגם כן הוא בעל הדירה רוצה לפרוץ את דלת הפלדה ולהחליפו באחד חדש. מה עושים? למי מקשיבים? בהרבה פעמים אני מתקשר למשטרה על מנת שהיא זאת שתחליט בעצמה מה אני בתור מנעולן בבאר שבע אמור לעשות.

אז אם אתם מחפשים מנעולן בדרום והסביבה פנו אל אבי המנעולן

בהרבה סיטאציות המשטרה מבקשת ממני לפרוץ דירה שחשודה באחסון סמים או במצער מבוקש כזה או אחר. הם מן הסתם לא ירצו להרוס את כל הדלת אלא רק את המנעול עצמו כדי שנוכל להחליפו באחד חדש ונוכל לנעול את הדלת מיד לאחר הפריצה. הם קוראים לי, לפורץ מנעולים בבאר שבע שיעשה זאת עבורם.

לא מזמן ניתקלתי באדם שאמר לי שאחותו החולה לא עונה לו לטלפון כבר כמה ימים וכשהוא דופק בדלת אף אחד לא עונה לו. השכנים אינם יודעים איפה היא ומה עלה בגורלה ולכן אני ניקרא בתור ה"מציל" כדי לברר היכן היא.

לאחר שאני פורץ את הדלת אני מגלים כי הטלוויזיה והרדיו דלוקים, ואז כשהוא (האח) נכנס לפתח חדרה הוא רואה את אחותו ללא דופק. העבודה אינה כרוכה בסיכונים רבים אלא יותר כרוכה בחשיפה לסיפורים כאלה ואחרים. ההרגל לאותם סיפורים הם התרופה היחידה לזה.

מתקשרים אלי אנשים שרוצים לפרוץ לדירה רק כי "המשכיר אינו שילם בזמן את תשלום השכירות" או "הדירה שייכת לעמידר ואין לנו איפה לישון".

אז איך פותרים את הבעיות?...פשוט מאוד! הניסיון מעבודה לעבודה מלקוח ללקוח נותנת לי את האינדיקציה הכי טובה לדעת מי הלקוח שעומד מולי. הניסיון זה הפיתרון הטוב ביותר למצוא את הלקוח ה"בעייתי" והפיתרון הטוב ביותר לפתור בעיות .

פורץ רק מנעולים ודלתות בבאר שבע?

בדרך כלל כשלקוחות מתקשרים אלי הם שואלים אותי את אותה שאלה.בכל מיקרה חשוב שתדעו,פורץ מנעולים בבאר שבע הינו פורץ שיודע לפרוץ את כל סוגי הרכבים ולא רק...

פריצת שרשראות של אופנועים, פריצת מקררים עם מנעול, פריצת מנעולי רתק, פריצת אופניים, פריצה של שרשראות של אופניים, פריצת כל סוגי מנעולי התלייה הקיימים בשוק, פריצת תא כפפות של רכבים, פריצת מנעול עליון לדלת פלדה, פריצת מנעול לארונות או מגירות, בקיצור כל מנעול או דלת נעולה אנו יודעים לפרוץ.

מדי פעם עם נזק אבל רוב הפעמים אכן יהיה נזק כתוצאה מהפריצה, אך אל דאגה.אנו נדאג להחליף לכם את המנעול בהתאם למה שהיה לכם.

צור קשר