מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

צילינדר טרלידור

חברת טרלידור מייצרת סורגים אשר מותקנים, בלא מעט מבני מגורים ומבנים אחרים, מסחריים, עסקיים וציבוריים, ברחבי הארץ. במהלך השנים, החברה פיתחה סורגים עם צילינדר טרלידור, כלומר עם מנעול מיוחד שמאפשר לנעול את הסורגים. הכוונה כמובן, לסורגים אשר ניתן לפתוח אותם, למשל סורגים במרפסת או סורגי הזזה בחדרים אחרים.

פריצת צילינדר טרלידורהרעיון הוא מאוד פשוט, מדובר במנעול צילינדר אשר מזכיר במראה שלו מנעול צילינדר של דלת רגילה. המנעול כולל את המרכיבים של צילינדר רגיל, כלומר פינים ייחודים שלא ניתן לפרוץ, קומבינציה מקורית למפתח כך שלא ניתן לפתוח את המנעול עם שום מפתח אחר. המנעול מותקן על גבי הסורג. הסורג ניתן להתקנה כאמור במרפסות, חדרים אך גם במבנים מסוימים אשר יש לגדר חלק החיצוני או חלק פנימי שלו. 

סורג זה הוא ייחודי לא רק באופן השימוש בו אלא גם בעיצוב, להבדיל מסורגים רגילים אשר מותקנים באופן קבוע על גבי הקיר או במקומות אחרים, הרי שסורג עם צילינדר, הוא מתקפל או ניתן להזזה, מה שמעניק תחושה הרבה יותר נעימה למי שנמצא בחדר בו הוא מותקן או מחוצה לו. 

התקנת צילינדר טרלידור

התקנת צילינדר טרלידור, מתבצעת על ידי גורמים מוסמכים בנושא. ניתן אומנם לרכוש את הסורג עם המנעול, אך ניתן גם להתקין אותו בשלב מאוחר יותר. במקרים מסוימים, ההתקנה מתבצעת אם המנעול המקורי איננו חזק מספיק, אם הוא נהרס או מכל סיבה אחרת. ההתקנה מתבצעת על ידי איש מקצוע כאמור, אשר מתמחה גם בנושא של התקנת מנעולי צילינדר וגם בנושא של שימוש בסורגים ובפרט סורגים של חברת טרילדור. 

מי יכול לבצע את ההתקנה בשבילכם 

דוגמא לאיש מקצוע שמתמחה בהתקנת מנעולי צילינדר, הוא אבישי כהן. אבישי הוא פורץ מנעולים בדרום, אשר מתמחה בין היתר בהתקנת מנעולי צילינדר, דוגמא טובה לכך היא מנעולי צילינדר לסורגי טרילדור. אבישי מגיע אל המבנה, בוחן את הסורגים ומציע הצעות שונות להתקנת מנעולי מתאימים.

לאבי המנעולן יש ניסיון של 20 שנה בתחום ועל כן הוא יודע איזה מנעול נכון להתקין. רצוי שהתקנת מנעול צילינדר סורגי טרילדור יתבצע על ידי איש מקצוע ולא על ידי כל אחד, כך נהנים ממנעול איכותי ומביטחון מלא. 

צור קשר