מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

צילינדר אלבה

אנשים אשר מחפשים להתקין מנעול חזק לדלת הכניסה לבית או לעסק, צריכים לבחור מן הסתם במנעול צילינדר, מנעול אשר מותאם למפתח ספציפי וכך קשה מאוד לפרוץ אותו. אחד מסוגי המנעולים הבולטים בתחום הוא צילינדר אלבה (alba). 

פורץ צילינדר אלבה - אבי המנעולןכל פורץ מנעולים אשר מתמחה גם בהתקנת מנעולים חדשים, יודע מה זה צילינדר אלבה ומה האיכויות שלו. מדובר במנעול עם מפתח מובנה מצידה הפנימי של הדלת, מפתח מתכת, אשר מאפשר נעילה של הדלת מבפנים, מה שמקשה עוד יותר על הפריצה של המנעול.

הצילינדר עצמו הוא בגודל 76 מ"מ, עובד על גלגל של 5 פינים, עשוי מתכת ניקל, מדובר במנעול מאוד חזק ואיכותי שניתן להרכיב על דלתות פלדה מסוגים שונים. ניתן להזמין את המנעול במידות שונות, כך שניתן להתאים אותו למבנה של דלת כניסה בגדלים שונים. כאמור,צילינדר מגיע מותאם לסוג מפתח אחד. לרוב צילינדר אלבה מגיע עם סט של 5 מפתחות רזרבה. 

כיצד מתקינים מנעול צילינדר אלבה

על מנת להתקין מנעול זה, יש להזמין מנעולן שמתעסק בהתקנת מנעולים ומתמחה בכך. דוגמא טובה למנעולן כזה, הוא אבישי כהן, מנעולן בנגב ובסביבה, הוא עובד בכל אזור הדרום, הן כפורץ מנעולים מוסמך והן כמתקין מנעולים, כולל מנעולי צילינדר מסוגים שונים. 

אבישי כהן, מתמחה בהתקנת מנעול צילינדר אלבה לדלתות כניסה לבית ולעסק. במשך 20 שנה הוא מתקין מנעולים למגוון לקוחות. כל מה שצריך לעשות, זה ליצור עמו קשר והוא ישמח להגיע, להחליף את המנעול הישן במנעול צילינדר אלבה חדש, בהתאם לסוג ולגודל הדלת בהתאם לצרכים הנדרשים למבנה. 

כשמתקינים מנעול צילינדר אלבה, יש לקחת בחשבון, הן את גודל הדלת, והן גם את הצרכים של המקום, בין אם זה מבנה פרטי ובין אם זה מבנה מסחרי או אחר. לשם כך יש לבחון היטב מה נדרש וכיצד המנעול יכול לשרת את המקום. 

מנעול צילינדר הוא מנעול שמאוד קשה לפרוץ, פורץ מנעולים מקצועי יכול לעשות זאת בעזרת כלי עבודה, ידע מקצועי וניסיון. בעוד שאנשים מהשורה שאין להם את הידע והכלים, יתקשו מאוד לעשות זאת. 

צור קשר