מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

פריצת רכבים עם מנעולן רכב מקצועי

שירותיו של מנעולן הם מגוונים וכוללים שפע של אפשרויות היעילות לשעת חירום וגם לצורך תיקון של מנעולים שונים המשרתים אותנו ביום יום לפתיחה ונעילה של דלתות ומנעולים שונים. כחלק מרכזי משירותיו של מנעולן ניתן למצוא שירות פריצה לרכבים אשר נעשית בשעת חירום במצבים שדלת הרכב אינה נפתחת או בשל תקלות שונות שעלולות לצוץ במנגנון הנעילה של הרכב.

מעבר למקרים אלו, ישנם מקרים רבים שבהם אנשים בטעות נועלים את הרכב וצרור המפתחות נותר בתוך הרכב ולא ניתן לפתוח אותו ואז יש צורך לפרוץ את הדלת. הפריצה לדלת הרכב היא מורכבת, כיוון שכיום רכבים מכילים טכנולוגיות מורכבות אשר מקשות על פריצה, ולכן יש צורך להיעזר במנעולן מקצועי המכיר היטב את כל סוגי מנגנוני הנעילה של רכבים.

פריצת רכבים מכל הסוגים

חשיבות הזמנת פורץ בעל הסמכה

מעבר לעובדה שיש צורך לבחור במנעולן מקצועי המכיר היטב את סוג הרכב שברשותכם ואת מנגנון הנעילה שלו, יש צורך גם לבחור במנעולן המחזיק ברשותו הסמכה ורישיון לעסוק בתחום. כיום מנעולנים זקוקים לקבל רישיון על מנת פרוץ לרכבים כיוון שמדובר בעבירה פלילית.

פורץ אשר עובד ללא הסמכה ורישיון, דבר ראשון הוא עובר על החוק וגם יש חשש כי הוא יעשה נזק לדלת או לחלקים שונים בעת הפריצה, ולכן אין להתפשר על עבודתו של המנעולן ולבחור את הטוב ביותר. על מנת לוודא כי הוא אכן מחזיק ברישיון, תוכלו לברר זאת כבר בשיחת הטלפון הראשונית עם המנעולן ולבקש שיציג את הרישיון.
 

היכן ניתן למצוא מנעולנים מקצועיים לפריצת הרכב?

את המנעולנים תוכלו למצוא באתרי אינטרנט שונים המרכזים מנעולנים העובדים באזורים שונים ברחבי הארץ, החל ממנעולנים העובדים באזור הדרום, הצפון, המרכז ואפילו בערים ספציפיות. פורטלים אלו לא רק שהם מרכזים את כל המנעולנים, אלה גם מאפשרים לגולשים לראות דירוגים והמלצות על בעלי המקצוע וכך לבחור את הטובים והמקצועיים ביותר. כמו כן, תוכלו למצוא מנעולנים בעזרת חברים או מכרים שוודאי ישמחו לתת לכם מספר טלפון של מנעולן מקצועי שהעניק להם שירות לאחרונה.

חשוב לדעת - מנעולים של רכבים יכולים להיות מאוד מסובכים ואף קשים מאוד לתיקון או לפריצה. תלוי כמובן בסוג הרכב, הדגם שלו, שנת הייצור ועוד. במידה ואתם מזהים בעיה מתמשכת במנעול או במנגנון הרכב, כדאי שתפנו למוסך אמין / מוסך מורשה באזור באר שבע או באזור מגוריכם שיכיר מקרוב את סוג הרכב וידע לתת טיפול הולם לבעיה.

נכתב באדיבות: אבי המנעולן - מנעולן בבאר שבע

צור קשר