מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

אבי המנעולן - פורץ מכוניות מוסמך

פריצת מכוניות

פריצת מכוניות היא עוד אחת מהמומחיות של פורץ מנעולים, אשר מתמחה גם בפריצת דלתות של מבנים וכספות. במובנים מסוימים, פריצת מכוניות היא הרבה פעמים דבר יותר משמעותי ולו מהסיבה הפשוטה, שנעילה בתוך רכב יכולה להיות דבר מסוכן יותר מאשר נעילה בתוך בית. תלוי כמובן בתנאים בו נמצאים וביכולת לפעול בצורה מהירה ונכונה בזמן זה.

פריצת מכוניות היא מומחיות אשר מנעולן בכל מקום רוכש באופן מקצועי, כשהוא לומד את המקצוע ובהמשך, דרך השתלמויות אצל חברות רכב וכן חברות לייצור מנעולים. מנעולנים רבים, מן הסתם, גם לומדים במהלך עבודתם, מתוך הניסיון שהם רוכשים, כיצד להתמודד עם מנעולים ודלתות מסוגים שונים.

פריצת מכוניות בבאר שבע ובדרום

אבישי כהן, מנעולן בנגב, הוא דוגמא למומחה בתחום של פריצת מכוניות ובכלל בתחום פריצת מנעולים מסוגים שונים. מדובר במנעולן עם ניסיון רב, אשר במהלך השנים התמחה כיצד לעבוד עם כלי רכב מסוגים ובדגמים שונים, וכיום מביא לעבודתו את הניסיון והידע הרב שהוא רכש עם השנים.

פריצת מכוניות מתי זה נדרש וכיצד מזמינים בעל מקצוע

פריצת מכוניות יכולה להתבצע במצבים שונים. המצב הקלאסי הוא כשמפתח הרכב נאבד. אז במידה ואין מפתח חלופי, אין ברירה אלא לקרוא למנעולן שיפרוץ את דלת הרכב הוא גם יכין מפתח חדש שיתאים למנעול של הדלת. יש לקחת בחשבון, שמעבר לעלות הזמנת המנעולן, ייתכן ויהיו גם עלויות נלוות של תיקון הדלת והמנעול שלו.

מצב מוכר נוסף הוא, כשהדלת לא נפתחת כראוי. זה יכול להיגרם כתוצאה משחיקה של המפתח או כתוצאה מנזק במנעול. במצב כזה אין ברירה אלא להזמין מומחה בפריצת מכוניות, שיבדוק את המצב ויטפל בו.

עוד סיטואציה מוכרת, והיא נחשבת גם למסוכנת מכולן, מצב בו הדלת לא נפתחת מבפנים ואז אין ברירה אלא לפרוץ אותה. יש מצבים בהם אין ברירה אלא לנסר את הדלת בשביל שיהיה ניתן לפתוח אותה.

בשביל להזמין את אבישי כהן, מנעולן בנגב, יש ליצור איתנו קשר טלפוני, הוא יגיע מיד על מנת שיוכל לטפל בעניינכם בהקדם האפשרי. 

צור קשר