מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

פורץ רכבים בשרון

באזור השרון ניתן למצוא בתים פרטיים, מגדלי דיור ומשרדים רבים, כאשר בכל מבנה שכזה דיירים מחזיקים ברכבים ומפעם לפעם הם זקוקים לשירותיו של פורץ רכבים בשרון על מנת שיסייע להם להיכנס לרכב בבטחה.

שירותי של פורץ הינם מגוונים, ולכן לא פלא כי שירותיו אלו הם נפוצים ומידי יום רבים מחפשים שירותים שונים כמו – החלפת מנעולים, שכפול מפתחות, קידוד ושחזור שלטים, פריצת רכבים ואף שירותים שונים שאינם קשורים לרכב אלא למנעולים מסוגים שונים בהם אנו מבצעים שימוש בשגרת היום יום.

פורץ רכבים בשרון יוכל לספק עבורכם את כל השירותים הנחוצים למנגנון הנעילה של הרכב, החל מתקלות שונות שיכולות לגרום למנגנון להיהרס ולא לפתח את הדלת ועד מצבים שבהם המפתחות של הרכב ננעלו בתוכו ואין מפתח רזרבי באזור או בכלל. 

אבי המנעולן פורץ רכבים בשרון

באילו מקרים יש צורך להיעזר בפורץ רכבים?

מקרה של תקלה במנגנון הנעילה

מנגנון הנעילה של הרכב ובמיוחד ברכבים חדשים בעלי טכנולוגיה מתקדמת הינו רגיש לגמרי, ולכן כל תקלה יכול לגרום לרכב לא להיפתח כלל, מה שמאלץ את בעל הרכב להזמין את שירותיו של פורץ רכבים בשרון שיגיע למקום ויסייע לו לפרוץ את הדלת בצורה בטוחה מבלי לפגוע בדלת עצמה או באביזרם השונים. 

אובדן או גניבת מפתחות הרכב

מקרים אלו הם נפוצים ולצערנו קורים לא מעט. פעמים רבות אין מפתח רזרבי כלל או שמדובר על מפתח שאינו נמצא בהישג יד, ולכן יש צורך לפרוץ א דלת הרכב ולבצע שחזור למפתחות או להחליף את מנגנון הנעילה של הרכב. פורץ רכבים בשרון יוכל להגיע למקום ולבצע פריצה בצורה מקצועית.

מפתחות שננעלו ברכב

מקרים אלו קורים בעיקר ברכבים שאין להם שלט או ברכבים ישנים, הרי מההרגל שאנו פותחים וסוגרים את דלת הרכב עם המפתח ולרוב את הסגירה אנו מבצעים מהידית הפנימית, רבים משאירים את המפתחות ברכב ונועלים אותו. 

במקרה זה חשוב שלא לנסות לפרוץ לבד את הרכב וודאי שלא לשבור חלון, אלא להיעזר בפורץ מנעולים מיומן שיגיע במהירות האפשרית לפרוץ את הרכב ולהוציא את המפתח. 

אבי המנעולן - פורץ רכבים בשרון

אבי המנעולן הינו מנעולן מוסמך המספק שירותי פריצת רכבים בשרון - התקשרו עכשיו 053-8287439

 

 

צור קשר