מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

פורץ רכבים בנתיבות

פורץ רכבים בנתיבותחיפוש פורץ רכבים בנתיבות הינה משימה לא פשוטה כלל במיוחד לאור התקריות האחרונות של הפריצות וההתפרצויות האחרונות אל הרכבים בכל רחבי הארץ. נוכחנו לגלות כי בשום מקום אין לנו את הפריבילגיה להיות זהירים יותר וגם במקום שקט, ביתי ומשפחתי, וניתן לומ אף מנומנם כמו נתיבות, חשוב במיוחד לשמור על ערנות, בייחוד בכל הקשור בתחום המנעולנות וכמובן תחום פריצת הרכבים.

 כיצד נמצא פורץ מנעולים מהימן מהסביבה הקרובה מבלי להוציא סכומים בלתי הגיוניים, ויחד עם זאת, מבלי לשים את הכף את הבטיחות האישית שלנו ושל הרכוש שלנו?

איתור פורץ מנעולים לרכב – לא סומכים על כל אחד

קשה מאוד לסמוך על אנשים, עד כמה וכמה על אנשי שירות בתחום פריצת הרכבים. יכולת ניצול המידע, אשר קיימת ברשות איש המקצוע מחייבת אותו לאמינות ויושרה גבוהות ביותר. חשוב מאוד להסתמך על איש מקצוע אחד גם מבחינת המחיר וגם מבחינת טיב ואמינות השירות. על כן השתדלו להצטייד מבעוד מועד באיש שירות בתחום פורץ מנעולים בנתיבות גם כאשר המצב תקין.
חברת אבי מנעולנים, מעניקה שירותים בקנה מידה משתנה, החל משירותים לרכבים פרטיים וכלה בציי רכבים קטנים, בינוניים וגדולים לחברות, מוסדות וארגונים באזור נתיבות ובאזור הדרום בכלל.

חברת הביטוח או פורץ מנעולים - מה הכי כדאי?

אחת ההתלבטויות היותר קשות בתחום הרכב הוא בבחירת איש השירות, וכמובן בהתאמה למקום בו אתם נמצאים. במקרים שונים עדיף לבחור במנעולן אבל חשוב מאוד להתאים גם את התנאים אותם אתם מקבלי מחברת הביטוח שלכם , וכמובן לזמן ההמתנה המתבקשת. אבי מנעולנים מצטיינים בטווחי זמני ההמתנה מהקצרים ביותר ויעניקו לכם שירות מהיר ביותר, לעיתים תוך זמן קצר הרבה יותר מזה של אנשי השירות מטעם חברת הביטוח. פריצת רכב במקרים של נסיעה קצרה מהכביש , זהו שירות אשר נדרש במקרים רבים יותר מכפי שאנו שומעים עליהם, אבי מנעולים מטפלים בתקלות הדורשות פורץ מנעולים בנתיבות גם בשטח וגם בחניה.

כיצד נדע לזהות פורץ מנעולים מקצועי וישר?

פורץ מנעולים מקצועי ידע לטפל בתקלה תוך תשאול קצר ופחות דיבורים מקצועיים והתנסחויות מקצועיות. חשוב מאוד שתשימו לב כי אנשי שירות רבים אשר מעוניינים להוציא מאתנו עוד עבודה שכלל אינה נדרשת, ידברו איתנו בשפה מקצועיות וגבוהה שבמקרים רבים לא נוכל להבין, שהרי אנחנו איננו פורצי רכבים. שימו לב שאיש המקצוע מדבר אתכם בפשטות ואינו מרגיש שיש לו צורך לשכנע אתכם בקשר למהות התקלה כדי "לנפח" את המחירים שלי.

אבל כיצד נדע שהמחיר אותו אנו מקבלים הוא המחיר הנכון? באתר האינטרנט של איגוד המנעולנים הישראלי תוכלו למצוא את המחיר המומלץ לצרכן גם באשר לשירותים וגם באשר למוצרים. תוכלו לעשות טלפונים לכמה חברות ולברר מהם המחירים בעבור שירותים ומוצרים שונים בתחום מנעולנות הרכב וכך להתרשם מהמחירים הכלליים בשוק.

מומלץ לנהוג כך גם כאשר אינכם נזקקים לשירותים כדי שבמקרים פחות צפויים יהיו בידכם פרטי התקשרות של איש מקצוע מהימן בכל המישורים.

זקוקים לשירות של פורץ רכבים בנתיבות עכשיו? צרו קשר עוד היום או השאירו פרטים ואנחנו כבר בדרכנו אליכם לטיפול מיידי בכל צורך!

צור קשר