מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מנעולן בנתיבות

מנעולן בנתיבות 24 שעות ביממה!

מנעולן בנתיבותנתיבות עיר הבאבות בכינוייה צריכה מנעולן מקצועי ואמין לתושביה הרבים. עיר שבשנים האחרונות רק הולכת וגדלה. העיר נתיבות הפכה עם השנים לבירת המועדונים בנגב ושבשעות הלילה המאוחרות היא נוטה להזכיר קצת את תל אביב. מקומות רבים ובתי קפה פתוחים ויש לציין אף מלאים בלקוחות רבים.

מנעולן בנתיבות זה לא מקצוע, העיר עצמה מקרינה מעין חמימות אחד כלפי השני, העובדה שמדובר עדיין בעיר יחסית קטנה והעובדה שאחד מכיר את השני גורם לך בתור בעל מקצוע להבין את הלקוח ולתת לו את השירות הטוב והמקצועי ביותר. אי אפשר אחרת פשוט, לא ניתן לתת שירות שהוא לא מקצועי ואדיב אחרת כל נתיבות תדע מכך. שמך הטוב או שמך הרע שיצרת בתור פורץ מנעולים בנתיבות משפיע בין לילה ויכול לגרום לפרנסתך לרדת.

שירותי מנעולנות בנתיבות

שירותי מנעולנות בנתיבות והסביבה

לקוחות רבים מנתיבות והסביבה פונים אל חברת אבי המנעולן ומתקשרים על מנת להחליף צילינדר לבית שלהם משום שזה הרגע עברו דירה לאחד הפרוייקים החדשים בעיר. 

החלפת צילינדר תלוי בלקוח עצמו, לקוח שרוצה צילינדר זול לבית החדש שלו (מה שלא קורה בדרך כלל) ישלם הרבה פחות כסף והאחריות על הצילינדר תהיה תקופה יחסית קצרה, צילינדר יקר ואיכותי יותר יחזיק לאורך זמן תוך מתן אחריות לאורך זמן.

עסקים רבים נפתחים ונסגרים בנתיבות, רבים המנסים לפתוח עסק בנתיבות המשגשגת וניסיון בלנצל את מזלם העיסקי מגלים כי לפתוח עסק זה דבר לא פשוט בימינו. מדי יום אני מקבל טלפון לעסק שלי על מנת להחליף מנעול לחנות כי בעלים חדשים נכנסו.

התקווה והרצון שלי שהעסק באמת יצליח לא עולים בקנה אחד עם המציאות, ההוצאות החודשיות שיש לאותם עסקים מגבילים את בעלי העסקים וגורמים להם פשוט לעזוב את העסק שלהם. המנעולים נשארים כפי שהם והמפתחות עוברות לידיים אחרות. ככה זה בישראל.

יישובים רבים סביב נתיבות צריכים גם כן מנעולן. יישובים ומושבי באזור לכיש הקרובים לנתיבות יחפשו מנעולן בנתיבות, ישנם כאלה מחפשים מנעולן באזור באר שבע ומחכים זמן רב לרגע שמנעולן יגיע לביתם. הם לא צריכים את זה, חיפוש קטן של מנעולן בנתיבות בכל מקום יגרום למנעולן מקצועי ואדיב להגיע עד אליכם ולא משנה איפה אתם גרים ומה הבעיה של הדלת או של המנעול, בין אם מדובר בפריצה או בהחלפת מנעולים,אנחנו כאן לשירותכם 24 שעות ביממה.

אבי המנעולן הינו מנעולן בנתיבות מורשה מטעם משטרת ישראל. חברתנו מתמחה בכל סוגי הפריצות: מנעולים, דלתות, רכבים, כספות וכו'...
צרו קשר עם אבי המנעולן והזמינו מנעולן מומחה בנתיבות

צור קשר