מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

פורץ רכבים בלהבים

הישוב להבים הוא בין היישובים היותר מאתגרים באזור מרכז הארץ, דווקא כתוצאה מהאוכלוסייה הרגישה, השירותים המוגבלים והגישה המוגבלת לאנשי שירות מקצועיים והאיכותיים, ניתן לשים לב באופן ישיר על מצבים של התפשרות על איכות השירות ומקצועיות איש השירות עצמו.

במקרים הפחות גרועים, התוצאה תהיה לקויה ויידרש תיקון נוסף, החלפה או פריצה תוך זמן קצר ביותר לאחר הטיפול האחרון ובמקרה הגרוע, תופעות של הפקעת מחירים ופריצות מסתוריות אל הרכב בסמוך מאוד למקרה הזמנת הפורץ... האם ישנן דרכים להיזהר והאם ישנו טיפול מונע למצבים השונים אשר מסוגלים למנוע קריאה לאיש שירות?

 

מה עושים כאשר המפתח נתקע בחור המנעול?
 

עזרה ראשונה למפתח תקוע בחור למנעול היא הרבה יותר פשוטה מכפי שנדמה לכם, מנעול תקוע הוא תוצאה של החלדת הצירים והחלדת המנגנונים במנעול ו/או בצילינדר. מה שמשתמע מכך הוא שהצורך בתחזוקה שוטפת נדרש למניעת מקרים של שחיקת מנעולים תוך זמן קצר, גם כאשר המפתח מסתובב וגם כאשר הדלת חורקת "ממש קצת" מדובר בתקלה שלא אמורה להתרחש כאשר המנעול ו/או הצילינדר חדשים יחסית (לצורך האומדן, מנעול בן שנה נחשב למנעול חדש...)
כדי למנוע וגם על מנת לטפל במקרים אלה כאשר אין לכם זמן באותו רגע לקרוא ו/או להמתין למנעולן, תוכלו לשמן את המנעול והמפתח בשמן מיוחד לצירים ובאם אין גם שמן רגיל לבישול או טיגון יספיק.

הערה: הטיפול הזה עוזר מאוד לשחרור ולהגמשת המנעול ולכן פעמים רבות לקוחות ימנעו מקריאה לאיש שירות, אך חשוב מאוד לדעת שבמקרים קשים מאוד חשוב שלא לוותר על בדיקה של מנעולן מקצועי כתוצאה מכך ש"הטריק" יכול שלא לעבוד בפעם  הבאה...

פורץ רכבים בלהבים

 

שכפול מפתחות והחלפת צילינדרים במקום!

 

שירות שתוכלו לקבל באבי מנעולנים לאחר פריצת הרכב הוא שירות שכפול מנעולים לאחר ביצוע ההחלפה/הפתיחה/ הפריצה. כעת אתם ממש לא צריכים לרוץ לשכפל את מפתחות הרכב החדשים או לחכות שחנות השכפול תפתח. חברתנו תשכפל עבורכם כמה צרורות שתזדקקו להם בו במקום. אנו מתגאים בנגישות כלל השירותים וההתפתחות הטכנולוגית, וכמובן, החדשנות הטכנולוגית של הציוד ושל אנשינו אשר מסוגלים להעניק מגוון רחב של שירותים בשטח מבלי לטרטר את הלקוח.

מבצעים ומחירים מיוחדים לתושבי להבים

 

חברת אבי מנעולנים מזמינה אתכם להפוך לחלק ממועדון הלקוחות שלנו בתחום הרכב,פורץ רכבים בלהבים, מתקין ומחליף מנעולים בלהבים הוא בין השירותים היותר מרכזיים שלנו באזור. אנו מעניקים שירותים ומחירים מיוחדים לתושבי להבים ורהט בתחום הפריצות והמנעולנות לרכב.

פורץ רכבים מהרגע להרגע – שירותים מיוחדים באבי מנעולים

 

זקוקים לפורץ מנעולים מיד? אבי מנעולנים, מחברות המנעולנות הגדולות, הוותיקות והמקצועיות ביותר בדרום הארץ מעסיקה צוות מקצועי ומסור בתחומים השונים בתחום ומסוגלת לעמוד בטווחי שירות מהמצומצמים ביותר הקיימים בתחום המנעולנות ובתחומי השירות השונים בכלל. שירותי מנעולנו מרגע לרגע הוא בין התחומים החדשים והבלתי מוכרים ביותר בתחום המנעולנות, אותו מספקת חברתנו – צרו קשר עוד היום והתעניינו בשירות פורץ רכבים בלהבים מרגע לרגע.

צור קשר