מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

פורץ רכבים בדרום

כולם מכירים את המצב שבו הרכב אינו נפתח, קרתה תקלה במנגנון הנעילה של הרכב והוא פשוט דומם וחדל מלפעול. מצב זה הוא לגמרי מתסכל, אולם עדיף מאשר להיתקע עם תקלה טכנית ברכב ולהתחיל להזמין שירותי גריגה כדי לגרור את הרכב למוסך. 

מקרה נוסף שיכול לגרום לתסכול הוא – כאשר מפתחות הרכב ננעלו בתוך הרכב ואין שום אפשרות לפתוח את הרכב, אפילו אין מפתח רזרבי. מקרה גרוע יותר הוא כאשר ילד ננעל בתוך הרכב עם המפתחות ואין אפשרות לפתוח את הרכב. 

במקרה חירום שאינו קיצוני, אפשר להזמין פורץ רכבים בדרום שיגיע במהירות האפשרית לפרוץ את הרכב, כאשר לרוב פורצים הנותנים שירות מתחייבים על הגעה מהירה של עד חצי שעה. במקרה חירום קיצוני כאשר ילד ננעל עם המפתחות, כמובן שיש להפעיל שיקול דעת ולשבור את החלון בזהירות רבה מאוד.

פורץ רכבים בדרום הארץ - אבי המנעולן

למה לא כדאי לשבו את חלון הרכב כאשר מפתחות ננעלו בתוכו?

מקים בהם מפתחות הרכב ננעלו בתוכו הם נפוצים, במיוחד ברכבים ישנים שאין בהם שלט או כאשר השלט אינו עובד ואז הפתיחה והסגירה של הרכב נעשים בעזרת מפתח. ההרגל לסגור את הדלת בעזרת הסוגר הפנימי מבלי הצורך לסובב ת המפתח גורם פעמים רבות לאנשים לנעול את הדלת ולהשאיר את המפתח בפנים. 

במקרים אלו, חשוב להבין כי שבירת השמשה כדי לפתוח את הדלת תהיה יקרה יותר מאשר להזמין פורץ רכבים, כיוון שביטוח השמשות אינו מכסה שבר שמשה בזדון והחלפת השמשה תעלה לכם הרבה יותר כסף מהזמנת פורץ ושלא לדבר על הזכוכיות הקטנות שיסתובבו ברכב זמן רב. 

פורץ רכבים בדרום לכל סוגי הרכבים

להזמין פורץ רכבים מומחה ובעל הסמכה לעסוק בתחום

אם כך, בכל מקרה של תקלה במנגנון הנעילה של הרכב, מפתחות שננעלו בתוכו, אובדן או גניבת מפתחות וכ'ו, חשוב להזמין פורץ רכבים בדרום אשר מכיר היטב את מנגנוני הנעילה של הדלתות ויוכל לפרוץ לכם את הדלת בבטחה מבלי לגרום נזק לדלת הרכב ולאביזרים נוספים

כמו כן, ישנה חשיבות רבה להזמנת פורץ רכבים אשר מציע ניסיון רב, וכזה שעובר מפעם לפעם הדרכות כדי להכיר את סוגי המנעולים השונים של הרכבים החדשים.

צור קשר