מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

פורץ משאיות – מי צריך את שירותיו ומתי 

פורץ מנעולים קלאסי, הוא מי שיודע לפרוץ מנעולים של דירות וכלי רכב. בדרך כלל מדובר על פורץ מנעולים שפועל באזורים מסוימים, מיושבים ולא מתרחק יותר מדי מהאזור בו הוא מתגורר או מהאזור בו נמצאים החנות או המשרד שלו. פורץ משאיות הוא כבר מנעולן עם התמחות מיוחדת, מנעולן שלוקח על עצמו עבודה מורכבת מעט יותר.

בדומה לפורץ כלי רכב, גם פורץ משאיות נאלץ לתמרן לא פעם בין עבודה באזור מסוים לעבודה בשטח, גם הוא נדרש לבצע עבודות פריצת דלת וכן שכפול מפתח, לעיתים גם בשטח, במקומות ובשעות לא בדיוק נוחים. זו גם הסיבה שלא כל מומחה בתחום של פריצת מנעולים הוא גם פורץ משאיות.

מתי מזמינים אבי המנעולן, פורץ משאיות מקצועי?

פורץ משאיות בדרך כלל מוזמן לבצע את עבודתו בשורה של סיטואציות אשר עלולות להתרחש במצבים שונים, למשל, כשנהג המשאית מאבד את המפתח, שוכח אותו, או כשהוא משאיר את המשאית דולקת וטורק מאחוריו את דלת המשאית. גם היום ישנן משאיות שברגע זה, ננעלות ולא ניתן לפתוח את הדלת.

מקרה נוסף קלאסי הוא, כשיש ניסיון פריצה למשאית ונגרם נזק לדלת שלה. צריך לזכור, משאיות רבות, מעצם היותן כלי עבודה, בניגוד לכלי רכב שיכולים להוות גם כלי רכב משפחתיים, הרי שבמשאיות יש כלי עבודה, ציוד, ולפעמים גם כסף ואלמנטים יקרים אחרים. אז יהיה מי שינסה לפרוץ אליה ולגרום לה נזק.

בכל אחד מהשלבים יש לקרוא למומחה בפריצת מנעולים של משאיות, למשל אבישי כהן, מנעולן בדרום עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום. ההבדל בין אבישי ופורצי משאיות אחרים לבין פורץ מנעולים בתחום אחר הוא, מעצם העובדה שמשאיות לא בהכרח עובדות רק בשטחים מיושבים, עירונים, הרי שהם מוכנים להגיע גם אל מקומות רחוקים, רחוקים מהעיר, בשביל לבצע את העבודה, דבר שמנעולן רגיל לא נדרש אליו בדרך כלל.

חשוב לומר, רצוי להזמין מנעולן ברגע שמגלים שיש בעיה מסוימת, כך ניתן לפתור אותה כמה שיותר מהר, כמובן שהוא צריך להיות איש מקצוע, אמין ומנוסה. 

צור קשר