מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

פורץ מנעולים ברמלה

פורץ מנעולים ברמלה

 

כולם מכירים את המצב הלא נעים בהם דיירים נתקעים מחוץ לדלת ביתם ויושבים בחדר המדרגות מתוסכלים וממתינים לשירותי פריצה, אך כמובן שמקרה זה יכול לקרות לכל אחד ובזמנים שונים, הרי המנעול אומנם משרת אותנו בנאמנות וגם המפתחות אך יש לא מעט מקרים בהם יכולה לצוץ תקלה במנעול או שבכלל איבדתם את המפתחות ולא ניתן להיכנס לבית.

פורץ מנעולים מקצועי ברמלה

דבר זה נפוץ כאשר ישנם ילדים קטנים שחוזרים מבית הספר והם איבדו את המפתחות. לכן, במקרים אלו תוכלו להקפיץ לילדים את המפתח, אך כדי שמישהו לא ימצא את המפתחות ויכנס לביתכם, מומלץ לבצע החלפת מנעול אצל פורץ מנעולים ברמלה, על מנת שתחושו שקט נפשי. אך כאמור, ישנם מקרים שבהם איבדתם את המפתחות ואין ברשותכם מפתחות נוספים, שאז מדובר במקרה חירום מתיש יותר ועד שפורץ לא יגיע לא ניתן להיכנס לבית.

שירותי פריצה גם לרכבים

 

לצערנו מקרי חירום לא פוסחים על דלת הרכב שלנו, הרי לא מעט אנשים נקלים במקרי חירום שונים בהם אין מנוס אלה להזמין פורץ רכבים ברמלה שיבצע פריצה של הרכב בצורה מקצועית לחלוטין. מקרי חירום ברכב יכולים להיות רבים, אם זה אובדן מפתחות, תקלה במנגנון הנעילה של הרכב, מפתחות שננעלו בתוך הרכב ובכלל כל תקלה שבגינה אין לכם ברירה אלה להזמין פורץ רכבים ברמלה שיפרוץ את הרכב בצורה מקצועית מבלי לגרום נזק לדלת הרכב, הרי מנגנוני הנעילה ברכב הם רגישים וודאי לא תרצו שיד לא מקצועית תתעסק לכם עם דלת הרכב והחלקים המורכבים האחרים.

פריצת דלתות פנימיות של הבית או המשרד

 

דלתות פנימיות הן רגישות יותר, במיוחד הדלתות של חדר הילדים, שהרי ילדים אוהבים לטרוק את הדלת ולשחק עם הידית, כך שלא פעם ילדים קטנים ננעלו בחדרם ולא הצליחו לפתו את הדלת. במקרים הללו, נראה כי אין מנוס אלה להזמין בדחיפות את שירותיו של פורץ דלתות ברמלה שיפרוץ את הדלת. במקרים בהם ילדים ננעלו בחדרם, חשוב להרגיע אותם ולא להיכנס ללחץ מיותר, הרי ברגע שתשדרו לחץ הילדים ייבהלו יותר. זכרו כי להינעל בחדר ללא מפתחות מלחיץ גם אנשים מבוגרים, לכן קחו נשימה ארוכה והזמינו במהירות פורץ באזור מגוריכם שזמין להגיע במהירות האפשרית.

מה קורה אם המנעולן הפרטי שלכם לא יכול להגיע באותו רגע?

 

ברוב המקרים פורץ דלתות ברמלה, מעניק שירות 24/7 ביממה וגם בשבתות וחגים, שהרי מקרי חירום יכולים לקרות כל הזמן ובכל שעה. לכן, במידה והמנעולן הפרטי שלכם או מנעולן שמישהו המליץ עליו לא יכול להגיע, דעו כי מנעולנים רבים נמצאים בקשר עם קולגות שלהם ויוכלו להפנות אתכם אליהם וכמובן להתחייב כי עבודתם תעשה במקצועיות רבה ממש כאילו הם עשו אותה, אך כמובן במקרה חירום זאת אופציה נהדרת. 

 

צור קשר