מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מנעולן ברמלה

מנעולן ברמלה

אם הגעתם למסכנה שאין מנוס אלה להיעזר בשירותיו של מנעולן ברמלה, חשוב שתדעו כמה דברים לפני שאתם ממהרים להזמין את שירותיו של המנעולן.

כפי שאתם וודאי יודעים מתכניות טלוויזיה רבות – כמו למשל מהתכנית של חיים הכט המפורסמת "יצאת צדיק", יש לא מעט בעלי מקצוע שהם אינם אמינים וגובים מחירים מופרזים או שבכלל מחליפים חלקים תקינים שאין צורך להחליפם כלל, אלה הם רוצים לעשות על גבכם "כסף".

מנעולן ברמלה 24 שעות ביממה!

לצערנו קורים לא מעט מקרים שכאלה, ומה שאתם רואים בתכניות הטלוויזיה- הם רק אחוז בודד וקטן.

אך אל לכם להתבלבל, ישנם בעלי מקצוע אמינים וישרים שעובדים במסירות נפש, וגם אותם אנו רואים בתכניות טלוויזיה זאת. לכן, כאשר בוחרים מנעולנים ברמלה לצורך תיקון, פריצה, החלפת חלקים או כל שירות אחר, חשוב לבצע סקר שוק מעמיק ולא לבחור בנותן שירות הראשון שמצאתם.

טיפים לבחירת מנעולן מקצועי:

הכירו את התקלה

כלל שתגיעו עם ידע רב יותר לבחור את המנעולן, כך הוא יבין שיש לו עסק עם מישהו "שמבין עניין" ולא באדם שאין לו ידע. לכן, בדקו מהי התקלה, בדקו אודותיה באתרי אינטרנט שונים והגיעו מוכנים לשיחות הטלפון עם נותני השירות.

ערכו סקר שוק

סקר שוק אינו נועד רק כדי לאמוד את מחיר התקלה, אלה גם לאפשר לכם להכיר יותר טוב את התקלה ולדעת מהו הפתרון הטוב ביותר עבורכם. לדוגמא – אם יש אפשרות לתקן את המנעול מכיוון שהוא חדש יחסית, או שבכלל מדובר במנעול ישן שאין מנוס אלה להחליפו לטובת חדש יותר.

מעבר לכך, תוכלו לשאול בשיחת הטלפון את המנעולן איזה סוגי מנעולים מומלצים לצורך החלפה, ולבדוק את המפרט הטכני של המנעול ולראות ביקורות ברשת על סוגים שונים של מנעולים.

הכירו את המחירים

חשוב לדעת כמה עולה בנפרד חלק שאותו תרצו לרכוש, אם זה מנעול, צילינדר, ידיות, שכפול מפתחות, חלקים הקשורים למנעול או לדלת ועוד.

ברגע שאתם יודעים את המחיר, יהיה לכם הרבה יותר קל לחשב את עלות העבודה ביחס לעלות החלק המוחלף. למעשה, תוכלו לרכוש אולי את החלק בנפרד ולהזמין מנעולן שיחליף לכם אותו ובכך אולי לחסוך כסף – אך לא תמיד בדקו זאת מראש אצל מנעולן ברמלה.

שירותי פריצה, מה ניתן לעשות

כאשר מדובר על פריצה, ברוב המקרים אין מנוס, הרי לא ניתן להיכנס לבית או לרכב, אם זה בשל אובדן או גניבת מפתחות, מפתח שבור או עקום או כל סיבה אחרת שבגינה לא ניתן לפתוח את הדלת.

במקרים אלו, יש להזמין מנעולן מקצועי שיבצע פריצה, אך כמובן שיש צורך גם להחליף מנעול לאחד חדש. במקרים מסוימים, לא חייבים להחליף את המנעול, במיוחד כאשר מדובר בדלת טרוקה, אך תוכלו להחליף את הידית כדי שלא יקרה שוב מקרה כזה. 

צור קשר