מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

פורץ מנעולים בקרית מלאכי

פורץ מנעולים בקרית מלאכי

 

יש כמה דברים שחשוב לדעת על החלפת מנעולים, אך עליכם בראש ובראשונה לדעת כי החלפת מנעולים מבצעים רק אצל בעל מקצוע מומחה. כאשר הנכם זקוקים להחלפת מנעולים, או אפילו החלפה של חלק קטן במערכת המנעול, אם זה בשל תקלה או ניסיון פריצה לביתכם או בכלל אתם רוצים לשדרג את המנעול בדלת ביתכם או של דלת המשרד לטובת אחד מתקדם ואיכותי יותר, מומלץ שתשוו מחירים לפני שאתם מזמינים את שירותיו של המנעולן.

מעבר להחלפת מנעולים, אצל מנעולן תוכלו למצוא גם שירותי פריצה לכל סוג המנעולים והדלתות שקיימות בשוק, כך שבכל מקרה חירום תוכלו להזמין פורץ מנעולים בקריית מלאכי שיגיע למקום במהירות רבה ויפרוץ לדלת הרכב או לביתכם.

פורץ מנעולים בקרית מלאכי

מה לגבי מחירים?

 

רוב נותני השירותים כמו מנעולנים, מוסרים את מחירי השירות עוד בשיחת הטלפון, אך כאמור עליכם לפרט להם לפרטי פרטים את התקלה שבגינה תזדקקו לשירות. בשיחת הטלפון מסרו לפורץ דלתות בקרית מלאכי את סוג המנעול שברשותכם, את הבעיה עצמה, את סוג במפתחות ועוד פרמטרים שונים החשובים להצעת מחיר כדי שלא יהיו לכם הפתעות.

מעבר לכך, בדקו מה המחיר לתיקון בלבד או לפריצת הדלת, ומה המחיר באם יהיה צורך בהחלפת חלקים מסוימים במנעול. מעבר לכך, תוכלו בשיחת הטלפון לשאול גם את מחיר שכפול מפתחות ובכלל כמה הוא משאר שבסופו של דבר תצטרכו להשקיע בגין התקלה. בכל הקשור למחירים, עליכם לדעת כי ישנם פערי מחירים משמעותיים בין המנעולנים השונים בשוק ולפעמים דגש על נושא זה וביצע סקר שוק מעמיק, יוכל לחסוך לכם לא מעט כסף.

דבר חשוב ביותר לבדיקה הוא  במידה ופורץ מנעולים בקרית מלאכי יחליף לכם את המנעול או הצילינדר בסיום הפריצה, חשוב להקפיד לבדוק כי החלקים מגיעים באריזה סגורה ולא אריזה פתוחה. למה זה כל כך חשוב? כיום יש לא מנט מנעולנים שיוכלו להרכיב לכם מנעול ישן או חלקים ישנים אותם הם פרקו מלקוח קודם וכמובן שתשלמו על חלקים חדשים לגמרי.

לצערנו דבר זה הוא נפוץ, אך כמובן לא אצל כל המנעולים, יש גם לא מעט כאלה אמינים ומקצוענים. לכן, בסיום העבודה לאחר שבדקתם כי החלקים חדשים, בקשו להשאיר אצלכם את החלק הפגום ובקשו שהפורץ יכין לכם העתק של המפתחות כמה פעמים שתרצו

כאשר זקוקים לשירותיו של פורץ רכבים בקרית מלאכי בשל תקלות שונות, גם כאן חשוב לבצע סקר שוק מעמיק על מנת לאמוד את המחירים, הרי יש לזכור כי גם בכל הקשור לרכב, מחירים התיקון או הפריצה יכולים להשתנות מנותן שירות אחד לשני. מסיבות אלו, חשוב לבצע סקר שוק מעמיק על מנת לאמוד את המחירים, אך כמובן לבחור רק בפורץ אמין ומקצועי וכמובן אחד שלוקח מחירים אטרקטיביים. 

צור קשר