מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מנעולן בקרית מלאכי

מנעולן בקרית מלאכי

הדבר הראשון שמעניק לנו ביטחון בביתנו הוא המנעול של דלת הכניסה. אנו מרגישים מוגנים כאשר הדלת בטוחה, נעולה עם מנעול או עם כמה מנעולים טובים שמעניקים לנו שקט נפשי.

לעתים קורה שאתם נתקלים בתקלה במנעול, או שחלילה המפתח נשבר או אינו מצליח להסתובב בחור המנעול, התיקון שהנכם זקוקים לו אמור להיות כאן ועכשיו. אז מה עושים במידה ואנו זקוקים לשירות מנעולן בקרית מלאכי? בואו נראה.

מנעולן בקרית מלאכי 24 שעות ביממה

לבחור את המנעולן הנכון

כנראה שלא נדע בדיוק במי לבחור, הרי רובנו לא מחזיקים ברשותנו איש קשר קבוע לשירות מסוג כזה. לכן ישנם דברים מסוימים שרצוי מאד לדעת כאשר אתם צריכים להזמין מנעולן לביתכם.

הדבר הראשון שעליו לא מוותרים הוא כמובן שירות מקצועי. אתם צריכים מנעולן שיידע לסדר כל תקלה או בעיה, ושלא יעכב אתכם ותפסידו זמן יקר בגלל חוסר ידע שלו או חלקים שחסרים לו במקום.

העבודה צריכה להיות מקצועית ביותר שלא תגרום חלילה לעוד תקלות חוזרות.

החלפת מנעולים וצילינדרים

במידה ואתם צריכים להחליף את המנעולים הישנים בדלתות, חשוב להקפיד להזמין מנעולן מקצועי ביותר שמתמחה בהחלפת מנעולים ישנים כדי למנוע אפשרות של פגיעה או נזק לדלתות.

קורה לעיתים שהצורה של המנעול החדש שונה מעט מהצורה של המנעול הישן ולכן יש לעשות עבודה מדויקת ומקצועית. הדלתות עצמן הן עסק לא זול בכלל ולא הייתם רוצים להיכנס להוצאות נוספות של החלפת דלתות.

פריצת מנעולים

באם ישנה תקלה במנעול, כמו למשל אם המפתח נשבר בתוך חור המנעול ואין אפשרות להוציא את החלק שנתקע, מנעולן בקרית מלאכי יגיע אליכם באופן מידי. ישנם כיום שירותים של מנעולנים שנותנים שירותי חירום עשרים וארבע שעות ביממה, בדרך כלל בעלות נוספת.

חשוב לוודא שגם יגיע אליכם בהקדם האפשרי, הרי בדרך כלל התקלות הללו תופסות אותנו כאשר אנו ממהרים. המנעולן שיגיע אליכם יבדוק את התקלה, לרוב הוא מצליח לתקן במקום, הוא מגיע גם עם ציוד מתאים וחלקי חילוף וצילינדרים חדשים. כדאי לברר מחירים כבר בטלפון, גם של תיקון וגם של החלפה של צילינדר.

החלפת מנעול בדלת חדשה

רוב הדלתות כיום מגיעות עם מערכת נעילה פשוטה וסטנדרטית, ולרוב זה אכן מספיק. בדלתות פשוטות הצילינדר הוא פשוט כמו בחדרי פנים בבית. אך אם למשל מדובר בדלת ראשית, מומלץ לשדרג למערכת מנעולים מתקדמת יותר שתעניק לכם הגנה מלאה.

ישנם כיום סוגים רבים של מנעולים מתקדמים כמו למשל מנעולי רב בריח ורב זרועות, מערכת מנעולים אלקטרונית, מכאנית והידראולית. תוכלו להתייעץ עם מנעולן בקרית מלאכי איזה סוג הוא הטוב והמתאים לכם ביותר. כמובן שלאיכות יש השפעה גם על המחיר, כדאי לעשות סקר שוק ולבדוק מחירים. ישנם פערים משמעותיים ועדיף לבדוק זאת לפני שמבצעים את הרכישה. 

צור קשר