מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

פורץ מנעולים ביהוד

פורץ מנעולים ביהוד

 

פורץ מנעולים הוא בעל מקצוע היעיל ביתר בעת מצוקה, הרי מקרים בהם נתקעים ללא מפתח לפתוח את דלת ביתכם או אם כבר יש ברשותכם מפתח והוא אינו פותח את דלת ביתכם בשל תקלה, נראה כי אתם בצרה צרורה. אך אל דאגה, לכל דבר יש פתרון. אצל פורץ מנעולים ביהוד, תוכלו למצוא שירותי פריצה וזאת לצד אדיבות ומקצועיות, אך עליכם לבחור את האדם הנכון ממנו תקבלו שירות מקצועי. מנעולן הוא גם פורץ רכבים ביהוד, אשר מעניק שירותי פריצה מקצועיים גם לרכבים, כך שאם מכל סיבה לא ניתן לפתוח את דלת הרכב, אין סיבה להיכנס ללחץ מיותר, מנעולן מקצועי יוכל לפרוץ את הדלת בבטחה מבלי לגרום לה לנזק כלל וכלל ואפילו להעניק לכם מגוון שירותים נלווים כמו – שכפול מפתחות, קידוד שלטים, תיקון מנגנון נעילה ועוד שירותים רבים מסביב.

מה לא לעשות במקרה חירום בהם אתם תקועים מחוץ לדלת?

 

מקרי חירום הם ללא ספק לא נעימים ואף גם מתישים ומתסכלים ונראה כי לעיתים מרוב הלחץ אנשים מבצעים דברים שיכולים לגרום להם ליותר נזק מאשר תועלת. לכן, במקרי חירום קחו נשימה ארוכה ואל תנסו לעשות את הדברים הבאים: אל תבעטו בדלת, אל תנסו לפרוץ את הדלת בכוחות עצמכם על ידי טריקים שונים, אל תנסו להיכנס מהחלון או לטפס לקומות גבוהות, אל תנסו לסובב בחוזקה את המפתח במקרה שהמפתח נתקע בדלת, אל תנסו לפרוץ את דלת הרכב על ידי טריקים שונים או חוטי ברזל, אל תנפצו את השמשה במקרה שהמפתחות של הרכב ננעלו בפנים ואל תנסו לעשות דברים שיוכלו לסכן את חייכם או להרוס עוד יותר את הדלת ואת חלקיה.

מה כן לעשות בשעת חירום?

 

דבר ראשון קחו נשימה ארוכה ואל תפעלו מתוך לחץ, מיליוני אנשים בעולם התמודדו על תקלות שכאלה. בכל מקרה עליכם לדעת כי פורץ דלתות ביהוד זמין עבורכם תמיד ויוכל להעניק לכם שירות חירום 24/7  ביממה ואפילו בשבתות וחגים וגם באמצע הלילה אם חזרתם מבילוי והדלת אינה נפתחת או שאבדו לכם המפתחות. אך כמובן שיש לבחור במנעולן מקצועי, כזה שידע להעניק שירות אישי ואמין לכל לקוח, וגם מה שלא פחות חשוב – המנעולן יוכל להגיע במהירות האפשרית לרוב עד כ – חצי שעה מרגע הפנייה שלכם אליו.

אך על מנת למצוא בכל מקצוע שכזה, עליכם לקבל המלצות מחברים או מכרים שחוו את השירות שלו ואכן היו מרוצים ממספר פרמטרים שונים, אם זה מבחינת שירות אישי ואמין, מקצועיות, דיוק, עבודה נקייה, זמני הגעה מהירים, מחירים אטרקטיביים ועוד. אך אם לא מצאתם המלצה מחברים או מכרים, תמיד תוכלו להיעזר ברשת האינטרנט שתמיד שם כדי לנדב לכם מידע אודות פורץ דלתות ביהוד או בכל מקום אחר.

צור קשר