מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מנעולן ביהוד

מנעולן ביהוד

מנעולן ביהוד הוא אחד המקצועות היותר מבוקשים בתחום בעלי המקצוע, מכיוון שתפקידו להגן על דלת ביתנו ולהקנות לנו ולבני משפחתנו שקט נפשי וביטחון רב. אך על מנת לשמור על שקט נפשי, על בעלי בתים לשמור על המנעול ולהיות ערניים לכל תקלה ובמקרה של חשש לתקלה, תכף ומיד לקרוא למנעולן ביהוד מקצועי שיספק לכם שירות תיקון או החלפת מנעול בצורה מקצועית.

מנעולן ביהוד 24 שעות ביממה

על כתפיו של מנעולן מונחות לא מעט משימות ועליו להכיר היטב את כל סוגי המנעולים בשוק ולהחזיק כלים המתאימים לשירותים שונים. אצל מנעולן תוכלו לקבל מגוון רב של שירותים הקשורים לדלת הבית, חלקם שירותים מתקדמים הקשורים להחלפת צילינדרים ושכפול מפתחות וחלקם שירותי חירום המיועדים להציל אתכם במקרה שבו מכל סיבה אין לכם אפשרות להיכנס לביתכם או לרכב שלכם.

ייעוץ אישי אצל מנעולן לבחירת מנעול

אצל מנעולן ביהוד תוכלו לקבל גם ייעוץ אישי לגבי בחירת מנעול, שהרי יש לא מעט סוגי מנעולים ולעיתים מרוב ההיצע הרב ללא ניסיון והכרה מלאה של סוגי המנעולים קשה להחליט איזה מנעול הוא אכן איכותי ואיזה מנעול יתאים לכם לדלת הבית. לכן, אצל מנעולן תוכלו לקבל גם שירות ייעוץ לגבי סוג המנעול וגם שירות הרכבה של המנעול בצורה מקצועית ביותר.

לאחר בחירת מנעול איכותי, חשוב לוודא כי לא ניתן לקדוח אליו וזמן הפריצה שלו הוא גבוהה, שהרי ככל שהמנעול קשה יותר לפריצה ולוקח זמן רב לפרוץ אותו, כך הסיכוי שיפרצו לביתכם הוא נמוך. מנעולים טובים, הם מנעולים שעולים לפחות בין 250-500 ₪ ואף יותר, אך כמובן שיש לבדוק כי מדובר ביצרן איכותי.

כיצד בוחרים מנעולן מקצועי?

בחירת מנעולן היא לא עניין של מה בכך, אך גם כאשר מדובר במקרה חירום חשוב לבצע בדיקה וסקר שוק מעמיק כדי למצוא את המנעול המקצועי ביותר. לצורך כך, תוכלו להיכנס לסמארטפון הפרטי שלכם ולהיעזר במנוע החיפוש המתוחכם של גוגל שוודאי ייתן לכם תוצאות רצויות. בכל מקרה חשוב שלא להסתפק רק במנעולן אחד, אלה לבדוק כמה אופציות שיובילו אתכם לבחירה הנכונה.

לרוב, מנעולנים ביהוד יהיו סבלנים כלפי לקוחותיה ויעניקו לכם עוד בשיחת הטלפון ייעוץ לגבי התקלה, כך שאולי במקרים מסוימים ניתן לפתור את התקלה עוד בשיחת הטלפון עם מנעולן ביהוד, אך כמובן שאם אין מנוס יש להזמין מנעולן מקצועי, כזה שהרשים אתכם בשיחת הטלפון והפגין מיומנות רבה ורצון לעזור.

פרמטרים נוספים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת מנוען ביהוד, הוא העניין של הניסיון של המנעולן וההיכרות המעמיקה בתחום, רישיון מיוחד שעל המנעולן להחזיק ברשותו, עליו להגיע במקרה חירום במהירות האפשרית לתת מענה, עליו להיות אדיב וסבלני, לקחת מחיר אטרקטיבי בגין השירות, להיות הוגן, לעבור השתלמויות בתחום המנעולים ובכלל אדם אמין שנוח לעבוד איתו. 

צור קשר