מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

פורץ מנעולים ביבנה

פורץ מנעולים ביבנה

 

שירותיו של מנעולן הינם שירותים מגוונים ובין היתר הם גם יעילים לשעת חירום. כאשר מדברים על פריצת מנעולים נראה כי אין מקום לפשרות, הרי דלת היא זאת שמגינה על הפרטיות שלנו ומספקת לנו ביטחון רב. לכן, פריצת מנעולים ביבנה, חייבת להתבצע על ידי מנעולן מקצועי אשר מחזיק ברשותו הסמכה מטעם משטרת ישראל או מגופים רשמיים אחרים לעסוק בתחום ולפרוץ לבתים, רכבים וכספות.

אנשים רבים נתקלים בחייהם במקרי חירום בהם הם נזקקים לשירותים של פורץ מקצועי כמו למשל – מקרה של אובדן או גניבת מפתחות הרכב או של הבית, במקרים של "דלת טרוקה" שאינה נפתחת מבחוץ רק מהחלק הפנימי של הבית או על ידי מפתחות, במקרים של תקלה במנעול עצמו או במפתחות כמו שבר או שחיקה ועוד מקרים שונים ומגוונים של תקלות במנעול, בדלת או בצילינדר.

מה עושים במקרה חירום?

 

מקרה חירום הא לא נעים וודאי אף אחד לא היה רוצה להיתקל בו בחייו, אך במקרה שכזה דבר ראשון – נשמו עמוק ואל תפעלו אף פעם תחת לחץ, שהרי לחץ יכול להוביל לבחירה שגויה של בעל מקצוע וגם סתם להזיק לבריאותנו. בחירת שירותי פריצת אצל מנעולן מקצועי, חייבת להיעשות על ידי שיקול דעת ובחירה נכונה וזאת מכיוון שפורץ אשר אינו מוסמך לעבוד בתחום, מעבר לכך שהינו עובר על החוק, הוא יכול לגרום לכם לדלת נזק רציני ובלתי הפיך וחבל מאוד.

 בבחירות פורץ דלתות ביבנה או פורץ רכבים ביבנה, חשוב לבצע סקר שוק מעמיק על מנת לאמוד את המחירים, אך דבר חשוב יותר הוא – לא לבצע בחירה תחת לחץ, שהרי ישנם מנעולנים שיוכלו לנצל את מצב החירום ואולי לגבות מחיר מופרז עבור הפריצה או כל שירות אחר הקשור לדלת.

מהו פורץ דלתות מקצוען?

 

מקצועיות בתחום המנעולנות נקבעת על פי מספר פרמטרים: ניסיון וותק, זמני הגעה, הסמכה לעסוק בתחום, אדיבות ואמינות. שימת לב לפרמטרים הללו, הם אלו שיוכלו להבטיח לכם בחירה מוצלחת, כזאת שתקבלו עבודה מקצועית ללא פשרות על ידי המנעולן.

לגבי זמני הגעה, חשוב להבין כי פורץ דלתות ביבנה או בכל עיר אחרת, חייב להגיע אליכם תוך חצי שעה לפחות מרגע הזמנת השירות ורוב המנעולנים גם מעניקים שירות 24/7 בכל שעות היממה וגם בשבתות וחגים, הרי מקרה חירום יכול להיות בכל זמן נתון ואף פעם לא ניתן לדעת מתי הוא יקרה.

מגוון רב של שירותים אצל מנעולן

 

מעבר לשירותי פריצה שהם יחסית פופולריים ומוכרים לנו, אצל פורץ מנעולים ביבנה תוכלו קבל מגוון שירותים נוספים כמו – החלפת מנעולים, החלפת צילינדרים, תיקון חלקים בדלת אם זה פינים וציריות, תיקון ידיות, שכפול מפתחות, התקנת דלתות, שכפול שלטים, קידוד שלטים, התקנת מנעולים והרשימה עוד ארוכה. 

צור קשר