מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מנעולן ביבנה

בשעה טובה נכנסתם לדירה חדשה, או למשרד חדש, מזל טוב! הדבר הראשון שהנכם זקוקים לו במקום החדש הוא מערכת של מנעולים לדלתות שתיתן לכם את הביטחון והשקט הנפשי שלו אתם מצפים במקום החדש שזה עתה נכנסתם אליו. רכישת מנעולים חדשים יכולה לבוא במקום המנעולים הישנים של הדיירים הקודמים, כי כמובן אינכם מעוניינים שהמפתחות לבית או למשרד שלכם יסתובבו חופשי אצל אנשים זרים.מנעולן ביבנה 24 שעות ביממה

רכישת מנעולים חדשים יכולה להיות גם בדלתות הכניסה וגם בדלתות פנימיות לשאר חדרי הבית או המשרד. כאמור, המפתחות הם אלה שישמרו עליכם ועל הציוד היקר שלכם. מנעולן ביבנה יספק עבורכם את המנעולים הטובים ביותר ואת ההתקנה ברמה הגבוהה ביותר שיש.

מחירי מנעולים ומערכות נעילה

לפני שאתם מזמינים מנעולן ביבנה לצורך התקנה, רצוי קודם לברר טלפונית את המחירים, גם למנעולים עצמם וגם למפתחות רזרביים. כמו כן, באם יש צורך לפרק מנעולים ישנים ולהרכיב את החדשים, תבררו כמה יעלה פירוק והרכבה. מומלץ לברר מחירים של כמה סוגים של מנעולים כי יש לא מעט וגם המחירים והאיכות משתנים בהתאם.

כמובן שכדאי לבדוק מה יותר מתאים לצרכים שלכם. בהרבה מקרים תוכלו גם לקבל הנחה מיוחדת, למשל אם אתם רוכשים סדרת מנעולים לכל הדלתות בבית או במשרד. כמו כן, כדאי שתבדקו מראש כמה עולה לשכפל מפתחות רזרביים נוספים באם תזדקקו להם בהמשך. לא בכל מקום ניתן לשכפל מפתחות מכל סוג, ולעיתים ישנם פערים גדולים מאד במחירים של מנעולים וגם של סוגי מפתחות שונים.

אחריות למנעולים ולהתקנה

קבלת אחריות מהמנעולן המתקין מאד חשובה, גם על המנעולים עצמם, בעיקר אם מדובר במערכות מנעולים מתקדמות ויקרות. לפעמים האחריות היא של היצרן ולפעמים של המנעולן. חשוב לדעת מי מספק את האחריות. יכול להיות למשל שאת האחריות למנעולים ולחלקים יספק היצרן או היבואן במקרה של יבוא מחו"ל, והמנעולן עצמו מספק לכם את האחריות לעבודה, לעיתים מדובר בעבודה של פירוק המנעול הישן והרכבה של המנעול החדש. האחריות לעבודה חשובה מאד, שתהיה עבודה מקצועית על מנת שלא לגרום חלילה נזק לדלת או למנעול עצמו.

באם אתם רוכשים מפתחות רזרביים, בקשו אחריות גם עליהם. יש מנעולנים המעניקים אחריות לזמן רב כמו שנה, וישנם מנעולנים שנותנים אחריות לפחות זמן, לפעמים אפילו למספר חודשים בודדים, ולכן כדאי לקחת בחשבון גם את תקופת האחריות אותה אתם מקבלים משירות מנעולן ביבנה.

כיצד להתנהל במקרים של פריצה

במקרה של פריצה חלילה שגרמה לנזק למנעול, כמובן שהדבר הראשון שמומלץ לעשות הוא להגיש תלונה במשטרה, שוטרים יגיעו למקום וייקחו טביעות אצבעות וכן ייקחו מכם דיווח וידאגו להמשך טיפול בתלונה. לאחר מכן הזמינו מנעולן ביבנה שיחליף לכם את המנעול ואת המפתחות עצמם. תוכלו למצוא מנעולן יבנה המתמחה בתיקוני מנעולים שניזוקו עקב פריצות.

צור קשר