מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

שירותי פורץ כספות באר שבע

שירותי פריצת כספות בבאר שבעהכספת נתקעה? שכחתם את הקוד? אבי מנעולנים מתמחים בפריצת כספות ברישיון משרת התמ"ת ושירותי הביטחון.  אבי מנעולנים היא חברת המנעולנות מהמזריזות ביותר בתחום המעניקה שירותים ללקוחות פרטיים, ארגוניים ומוסדיים בבאר שבע ובדרום.

מתי מתעורר הצורך בפריצת כספות?

בבתים פרטיים, אחת הסיבות הנפוצה לקריאה לפורץ היא תקלה במנגנון, וזאת, מאחר שלמרות שרוב המנעולנים ממליצים לנהוג כך לא רבים מהלקוחות הפרטיים נוהגים 

לשנות את הסיסמא של הכספת והיא תהיה בדרך כלל קליטה במיוחד. על כן, מצב בו הלקוח שכח את הסיסמא נפוצה פחות.

בעסקים כמו בעסקים....

בעסקים ומוסדות גדולים, תהיה תחלופה גבוהה יותר של סיסמאות, וקורים מקרים של תקלות במנגנון, מצבים בהם העובדים שכחו את הסיסמא החדשה- בכל מקרה, תתבקש קריאה של בעל מקצוע עבור פריצת כספות. חשוב מאוד לא לנסות לפרוץ את הכספת בעצמכם, וזאת, מאחר שאתם עלולים לפגוע בעצמכם או להרוס את הכספת.

אבי המנעולן, עוסק בתחומים, כמו, פריצת כספות בבאר שבע ואזור הדרום מזה שנים רבות וידע לפרוץ את הכספת באופן מקצועי ויעיל. במעמד הפריצה, יינתן לכם הסבר פשוט, אודות תחזוקת הכספת והשמירה על המנגנון.

אנא (לא) בכוח - הכספת נתקעה? חכו למנעולן!

שירותי פריצת כספות מכל הסוגים

המנעולן יגיע ויפרוץ את המנעול בלבד. פעולה, אשר תדרוש מכם את החלפת המנעול בלבד. במקרים בהם ישנה אחריות על הכספת והמנגנון נתקע או ניזוק שלא באשמתכם, תוכלו להזדכות על השירות, רק במידה ולא ניסיתם לפרוץ את הכספת טרם הגעת איש המקצוע. אבי המנעולן, מתמחה בתחום פריצת כספות באר שבע והסביבה

מה חשוב לדעת לפני שבוחרים מנעולן לפריצת כספות?

כמובן שהתשובה הראשונה והמתקבלת על הדעת, תהיה אמינות. אבל איך נדע, שהמנעולן אמין ולא ינצל את הידע שלו לצורך ביצוע מעשה פלילי? תחילה, חשוב לבקש תעודת יושר ואישורים ממשטרת ישראל הקיימים אצל כל מנעולן מוסמך ומורשה, יתרה מכך, חשוב להחליף את הקוד מפעם לפעם ולשמור על סודיותו ולוודא שכמה שפחות אנשים יודעים מהו.

אבי המנעולן, מנעולן מוסמך מזה שנים רבות, המטפל בתחום פריצת כספות בבאר שבע והדרום, הינו מנעולן אמין הפועל בשיתוף פעולה עם כוחות הביטחון וההצלה ומוכר בקרב בעלי העסקים והחברות, שהסתייעו בשירותיו בתחום פריצת כספות באר שבע.

זקוקים לפריצת כספת? שכחתם את הקוד? צרו קשר עוד היום ואבי המנעולן בדרכו אליכם.

לפרטים נוספים אודות מנעולן בבאר שבע

צור קשר