מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

פריצת אופנועים – גם האופנוע יכול להינעל 

אנשים אשר מחזיקים ברשותם אופנוע או קטנוע, עושים זאת משתי סיבות עיקריות, אהבה לכלי ולרכיבה, ורצון לחסוך בזמן, זמן נהיגה, זמן חיפוש חנייה. דברים בסיסיים שיכולים לשפר באופן מהותי את שגרת היום שלהם.

אך ברגע שלא ניתן להדליק את האופנוע כי יש בעיה במנעול או במפתח, הרי שכל המחשבה על חסכון בזמן הופכת להיות חסרת חשיבות, ההנאה נשכחת, שלא נדבר על זה, שמחלחלת לה דאגה שמא משהו לא בסדר עם הכלי.

הרבה אנשים מופתעים לשמוע שפורץ מנעולים מתעסק גם עם פריצת אופנועים. הרי אין לאופנוע דלת, אז כיצד הוא יכול להינעל ומה יכול לעשות פורץ מנעולים לשם שחרורו? ובכן, גם אופנוע יכול להינעל ולא להשתחרר, ופורץ מנעולים קלאסי יכול למצוא מה לעשות בעניין ולפתור את הבעיה.

פורץ אופנועים מקצועי ואמין

מתי מזמינים פורץ אופנועים?

יש מספר מקרים בהם נהוג להזמין פורץ אופנועים. המקרה המוכר ביותר, הוא שהמפתח נאבד. אז אין ברירה אלא להזמין פורץ מנעולים שיוכל לשכפל מפתח על בסיס מבנה המנעול הקיים.

מקרה נוסף מוכר הוא, שבוצע ניסיון לגנוב את האופנוע וכתוצאה מכך נגרם נזק למנעול או למפתח, במקרה כזה מנעולן יוכל להחליף את המנעול (הסוויץ) הקיים בחדש ובכן יהיה ניתן לנעול אותו כמו שצריך.

עוד מקרה מוכר הוא, שהמושב או קופסת האחסון של האופנוע ננעלת והמפתח נשאר בתוכה. במקרה כזה, מנעולן יוכל לפרוץ אותה, וכמובן לאחר מכן להחליף את המנעול. נכון הדבר גם במקרה שמדובר על שרשרת שמאפשרת לקשור את האופנוע בעת חנייה. במקרה כזה, מנעולן ידע לפרוץ את המנעול מבלי שיהיה צורך לנסר אותו.

צריך לומר, לכל דגם של אופנוע יש מנעול מסוג שונה, ולכן פורץ מנעולים שמתעסק בפריצת אופנועים צריך לעבור הכשרה מתאימה אצל החברות השונות על מנת לדעת כיצד לטפל בהם.

מנעולן אשר יודע כיצד לבצע את העבודה הוא אבישי כהן, עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום הוא יודע כיצד לפרוץ מנעולים של אופנועים, כלי רכב ומבנים. הוא מבצע את עבודתו באזור הנגב ומבצע את עבודתו באופן מיידי.

צור קשר