מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מה זה בעצם מקצוע של פורץ מנעולים בתל אביב?

המושג "שירותי פריצה" הוא בעל קונוטציה מעט שלילית, הרי אנו שומעים לא מעט על פריצות המתרחשות מדי יום לבתים ועסקים ודבר זה מערער לנו את הביטחון, אך יש לא מעט מקרים בהם אין מנוס אלה לפרוץ לבית או לרכב, אך כמובן רק על ידי פורץ מנעולים בתל אביב אשר זהו עיסוקו והוא פורץ כמובן רק בהסכמת דיירי הבית.

מעבר לעניין הפריצה, במקרים מסוימים יש צורך גם להחליף או לתקן מנעול או כל חלק אחר בדלת, וזאת על מנת שתקבלו מפתחות חדשים שישרתו אתכם בנאמנות רבה. 

פורץ מנעולים בתל אביב

תפקידו של פורץ בכל הקשור לשירותי פריצה

ראשית, נגדיר כי פורץ מנעולים חייב לעבוד רק עם רישיון לעסוק בתחום זה, שהרי פריצה ללא רישיון היא עבירה פלילית לכל דבר ובמידה והזמנתם פורץ שלא עובד עם רישיון, לא רק שאתם שותפים לדבר עבירה, אלה הפריצה על ידי "החובבן" עלולה להיות לא מקצועית והוא יוכל לגרום לכם ליותר נזק מאשר תועלת.

בקיצור – כאשר מדובר בשירותי פריצה, אין מקום לפשרות. מעבר לעניין הרישיון, על פורץ לוודא כי מדובר בדירה או ברכב השייך לאותו מזמין שירות בדרכים הללו:

כאשר מדובר בפריצה לבית

עליו לבקש תעודת זהות שלכם ולוודא כי אכן מדובר בנכס שלכם או בנכס שאתם שוכרים, אך אם תעודת הזהות לא עליכם, עליו לוודא שאתם מתגוררים בבית זה על ידי תשאול של שכנים שמתגוררים בבניין. 

כאשר מדובר בפריצה לרכב

על הפורץ לוודא כי הרכב שייך לכם ולא לאדם אחר, על ידי הצגת רישיונות רכב. במידה ומדובר ברכב חברה, על הפורץ לקבל אישור מקצין רכב של החברה טרם הפריצה אליו. נכון שמדבור במקרה חירום ואין זמן לבירוקרטיה, אך זאת חובתו של כל מנעולן מקצועי שמתמחה בפריצת רכבים.

בחינת פרמטרים אלו הם חשבים ביותר, הרי היו לא מעט מקרים בהם אנשים זרים הזמינו פורץ לנכס או רכב שלא שלהם, לכן על הפורץ לעבוד בכפוף לנהלים אלו כדי לא להסתבך עם בחוק. במקרים אלו עליכם לשתף פעולה עם הפורץ. 

צור קשר