מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מנעול לדלת זכוכיתמנעול לדלת זכוכית

כמעט בכל מבנה, החל ממבנה של בית מגורים, דרך חנויות, בתי קפה ומסעדות, משרדים, בתי עסק ועוד, אפשר למצוא לפחות דלת זכוכית אחת. לפעמים מדובר במרפסת, לפעמים במחסן, משרד או בכל סוג חדר אחר. בכל דלת שכזו אפשר למצוא מנעול אשר תפקידו לנעול את הדלת במידת הצורך. 

סוג המנעול לדלת זכוכית משתנה בהתאם לסוג הדלת וכן לתפקידה. סביר להניח שדלת מרפסת פנימית בדירה לא תהנה מאותו מנעול שדלת זכוכית חיצונית של בית עסק נהנית ממנו. מאחר ודלת בית העסק היא יותר משמעותית ו"קוראת" יותר לגנב, אז סביר להניח ששם המנעול יהיה יותר חזק, יכלול צילינדרים שונים ולמעשה הוא ישמש כמנגנון ייחודי לאבטחת המקום.

לעומת זאת, דלת מרפסת בבית פרטי או בחדר בית מלון, נניח, יקבלו מנעול הרבה יותר פשוט. בשני המקרים אגב, אם יהיה צורך לפרוץ את המנעול, לא יהיה ניתן לעשות את זה לבד, אלא יהיה צורך להזמין איש מקצוע שיעשה זאת, קרי מנעולן. 

כיצד בוחרים מנעול לדלת זכוכית

כאמור הפרמטר הראשון לבחירה הוא, סוג המבנה בו ממוקמת הדלת. כפי שציינו קיים הבדל בין המבנים השונים וכן בין תפקידי הדלת. 

פרמטר שני הוא גודל הדלת. בדלתות מסוימות יהיו יותר ממנעול אחד (עליון ותחתון), בעוד שבדלתות אחרות יהיה מנעול אחד קטן. הדבר תלוי במבנה הדלת, גודלה, וכן בעובי הדלת ועובי המשקוף שנמצא סביבה. 

פרמטר שלישי הוא העיצוב. יהיה נכון לבחור מנעול גם על פי העיצוב של הדלת, על מנת שלא להרוס אותו, נכון יהיה להשתמש במנעול מותאם לכך. 

מי יכול לבצע התקנה של מנעול לדלת זכוכית

כמו שבמקרה של פריצה של דלת זכוכית, יהיה צורך להזמין מנעולן מקצועי, כך גם במקרה של התקנת מנעול לדלת זכוכית. פורץ מנעולים מקצועי, כידוע, הוא גם מי שמתקין מנעולים ובפרט בדלתות זכוכית. לכן נכון יהיה להתקין את המנעול דרכו ולא לבצע זאת לבד. 

פורץ מנעולים מקצועי שיודע כיצד להתקין מנעולים בדלתות זכוכית הוא אבישי כהן, פורץ מנעולים בנגב אשר מתמחה, בין היתר, במסגרת עבודתו בהתקנת מנעולים מסוגים שונים לדלתות זכוכית.

צור קשר